XXXI Niedzxiela Zwykła Rok A

www.pj.wschowa.net.pl                                           Wschowa 2011.10.30.

www.pielgrzymwschowski.bnx.pl

XXXI  Niedziela  Zwykła

1. Dzisiaj będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką.  Bóg zapłać.
  2. 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszej parafii o godz. 8.00, 11.00 i 18.00 w Przyczynie Górnej – 9.30 (nie ma Mszy Świętej o godz. 12.30);. Na cmentarzu komunalnym Msza Święta o godz. 13.00. Przed Mszą będą modlitwy wypominkowe za zmarłych naszej Parafii. Przypominamy, że 1 listopada mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Taca zbierana na cmentarzu przeznaczona zostanie na budowę naszego kościoła.
  3. Na cmentarzu komunalnym 1 listopada od godz. 10.00 będzie możliwość zamówienia wypominek za zmarłych. Wypominki w naszej parafii omadlane będą do 20 listopada od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, w niedzielę o godz. 17.00.
  4. Również 1 listopada, młodzież z naszej parafii będzie  zbierać ofiary do puszek z logo CARITAS na pomoc w zorganizowaniu wyjazdów rekolekcyjnych i wypoczynku wakacyjnego dzieci i młodzieży naszej Parafii.
  5. Msza na Cmentarzu Parafialnym będzie o godz. 11.00.
  6.   2 listopada (środa) Dzień Zaduszny. Wspominamy Wszystkich Zmarłych. W naszej kaplicy Modlitwy za zmarłych będą po Mszy wieczornej.; Ok. godz. 19.00 wyjście z procesją na cmentarz i modlitwy na cmentarzu komunalnym przy pięciu stacjach. Na procesję prosimy  zabrać  znicze.
  7. W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i  na  spotkanie po Mszy wieczornej . Młodzież klas  drugich  gimnazjum w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania
  8. W przyszłym tygodniu będzie I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.00. W sobotę nauki dla rodziców i Chrzestnych dzieci, które przyjmą chrzest w naszej parafii w najbliższym czasie.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  10. Przy wyjściach z kaplicy można zabrać kartki na wypominki. Prosimy bardzo o czytelne wypełnianie wypominek.
  11. Parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Fatimy w przyszłym roku na przełomie października i grudnia. Przyjmujemy zapisy chętnych na pielgrzymkę w zakrystii po Mszach Św. Koszty będą w granicach ok.3,5 - 4 tys. zł. Zapisy do końca roku.
  12. Ks. Sławomir organizuje  Pielgrzymkę  z Gorzowa do Francji na 9 dni od 27 kwietnia do 6 maja. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  13. Do nabycia tygodnik "Niedziela" oraz Gość Niedzielny, Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  14. Za wszelkie ofiary składane na tacę, na budowę i przy innej okazji składamy serdeczne -Bóg zapłać!