XXVII Niedziela Zwykła

www.pj.wschowa.net.pl                                           Wschowa 2011.10.01.

www.pielgrzymwschowski.bnx.pl

XXVII  Niedziela  Zwykła

1. Dzisiaj  I Niedziela miesiąca. Nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic Różańca o godz. 17.00.
    2. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na potrzeby CARITAS Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.
    3. W przyszłą Niedzielę będzie zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana-Pawła II wpierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.
    4. Przez cały miesiąc październik zapraszamy do modlitwy różańcowej, od poniedziałku do piątku.I tak: Modlitwie przewodniczą:
  1.            W Poniedziałki i CzwartkiDzieci i Młodzież o godz. 17.00.

– w pozostałe dni Dorośli o godz.  17.30.

w Niedziele  nabożeństwo o godz.  17.00.

Zachęcamy też do wspólnej  modlitwy rodzinnej.

1. Spotkanie Młodzieży Gimnazjalnej klas II przygotowujących się do Bierzmowania będzie dzisiaj na Mszy o godz. 18.00 i po Mszy w kaplicy.
    2. Spotkanie Młodzieży Gimnazjalnej klas III przygotowujących się do  Sakramentu Bierzmowania będzie w przyszłą Niedziele na Mszy Św. wieczornej i po Mszy w Kaplicy.
    3. We wtorek Wspominamy Św. Franciszka z Asyżu. Odpust  u Ojców Franciszkanów o godz. 18.00.
    4. W środę wspominamy Św. Faustynę Kowalską – sekretarkę Bożego Miłosierdzia. W piątek N.M.P Różańcową.
    5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych od 8.30 Proboszcz i od godz. 12.00 ks. Grzegorz
    6. W każdy I wtorek miesiąca zapraszamy na Mszę św. wieczorną ku czci św. Jadwigi Królowej, po Mszy nabożeństwo z ucałowaniem relikwii.(Sodalicja)
    7. W każdy I piątek miesiąca zapraszamy na Mszę Św. wieczorną wszystkie grupy naszej Parafii młodzież, Dzieci i Dorosłych.
    8. W każdy czwartek zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.
    9. W Niedzielę 16 października zapraszamy na Biały Marsz Pokoju gdie w modlitwie Różańcowej polecać będziemy Bogu za wstawiennictwem błg. Jana-Pawła II nasze intencje. Marsz będzie po Mszy Św. wieczornej. W tym dniu nie będzie Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.00.
    10. Parafia organizuje pielgrzymkę samolotową do Fatimy w przyszłym roku na przełomie października i grudnia.. Przyjmujemy zapisy chętnych na pielgrzymkę w zakrystii po Mszach Św. od przyszłej Niedzieli. Chcemy się zorientować, co do ilości chętnych. Koszty będą podane w terminie późniejszym po Nowym Roku. Zapisy do końca roku.
    11. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
    12. Do nabycia tygodnik "Niedziela" oraz Gość Niedzielny, Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
    13. Za wszelkie ofiary składane na tacę na budowę  i przy innej okazji składamy serdeczne -Bóg zapłać!