XXV Niedziela Zwykła

www.testpj.wschowa.net.pl
www.pielgrzymwschowski.bnx.pl

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać za wszelką pomoc.
2. Dzisiaj przypada wspomnienie Św. Stanisława Kostki, Patrona młodzieży.
3. W przyszłą Niedzielę przeżywać będziemy w Diecezji Diecezjalne Dni Młodych, w Gębicach k. Gubina. To miejsce dawnego obozu jenieckiego, gdzie przebywał Św. Maksymilian Kolbe.

4. W przyszłą Niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby K.U.L.
5. Zapisy na przygotowanie dzieci do I Komunii i spowiedzi Św. będą do końca września. Później nie przyjmujemy zgłoszeń. Spotkania na każdej Mszy Św. Niedzielnej o 12.30. i po Mszy Św.
6. Spotkanie Młodzieży gimnazjalnej klas III przygotowujących się do Bierzmowania będzie dzisiaj na Mszy o godz. 18.00 i po Mszy w kaplicy.
7. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych będzie w sobotę o godz. 10.00 w świetlicy przy Gimnazjum nr 2 we Wschowie.
8. Wszystkich śpiewających w Scholi oraz chętnych do śpiewania w parafii dzieci i młodzież, zapraszamy w każdą sobotę na godz. 11.00 do świetlicy parafialnej przy Gimnazjum 2 .
9. I Liceum Ogólnokształcące we Wschowie zaprasza do udziału w akcji oddawania krwi w dniu 20 września ( we wtorek) w auli LO. We Wschowie od godz. 9.00 do 13.00.
10. Stowarzyszenie HUTA PIENIACKA zaprasza na uroczystości upamiętniające ofiary ludobójstwa polskiej ludności na kresach. Uroczystości odbędą sie 25 września 2011 r. we Wschowie. Szczegółowy program umieszczono w gablotach.
11. Zachęcamy do odwiedzania stron internetowych: nowej wersji strony parafialnej oraz grupy pielgrzymkowej Biało-Żółtej. Czekamy na wszelkie uwagi dotyczące tych stron. Adresy w ogłoszeniach: www.testpj.wschowa.net.pl; www.pielgrzymwschowski.bnx.pl
12. Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
13. 2 października będzie Pielgrzymka Róż Różańcowych do Rokitna. Plan Pielgrzymki wywieszony w gablotach.
14. Do nabycia tygodnik "Niedziela" oraz Gość Niedzielny, Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
15. Za wszelkie ofiary składane na tacę na budowę i przy innej okazji składamy serdeczne -Bóg zapłać!