Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA B

 

 

              pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.07.01

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

 

1.     Od lipca przez czas wakacji nie będzie Mszy porannych w tygodniu o godz. 7.00  i Mszy w Niedziele o 12.30. i o 18.00. Będzie Msza Św. o godz. 20.00.

2.     Jutro wyruszy jubileuszowa 35 piesza pielgrzymka duszpasterstwa rolników. Pielgrzymi będą nocować we Wschowie z 3/4 lipca, u nas w zakrystii lub w Farze można zgłaszać jeszcze chęć przyjęcia pielgrzymów na nocleg. Dnia 3 lipca ok. 18:45 pielgrzymi przybędą do Fary gdzie zostaną rozlokowani na nocleg. Tego dnia o godz. 21:00 zapraszamy do naszego kościoła  na Apel Jasnogórski  z pielgrzymami. Dnia 4 lipca o godz.  5:00 piesi pielgrzymi wyruszą z Fary w kierunku Góry. Przy wyjściach można zabrać karty duchowego pielgrzymowania, duchowi pielgrzymi mogą zostawić swój adres w zakrystii.

3.     Organizowany jest wyjazd po pieszych pielgrzymów do Częstochowy 12 lipca. Wyjazd o 6:00 z Fary, ok 12:30 przywitanie pielgrzymów na wałach. Powrót po Apelu ok 21:30. koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii. 

4.     Zapowiedzieli się Pielgrzymi Rowerowi ze Szczecina do Częstochowy na 5 lipca na godz. 13.00 w liczbie 230 osób. Parafian chętnych do podjęcia Pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Chętnych do pomocy w podjęciu pielgrzymów na plebanii zapraszamy na godzinę 11.00. Parafian prosimy o upieczenie i przyniesienia ciasta dla Pielgrzymów.

5.     W tym tygodniu przypada I czwartek piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. Odwiedziny Chorych Proboszcz w piątek od 8.30. Ks. Piotr pożegnał się z Chorymi.

6.     W sobotę nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic różańca o godz. 17.00. Po Mszy wieczornej w sobotę nauki dla Rodziców i Chrzestnych przed chrztem dziecka.

7.     Planujemy festyn Parafialny na wrzesień. Osoby chętne do pomocy w organizacji Festynu zapraszamy na spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 19.00 na plebanię.

8.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

10.Jest ofiarowana specjalistyczna  używana wanna dla osób Chorych z otwieranym bokiem. Informacje w zakrystii.

11.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

                  


Copyright © 2013. All Rights Reserved.