Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

 

 

pj.wschowa.net.pl

                                                                      Wschowa   2016.08.27.

.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA   ROK A

 

1.     Dzisiaj możemy wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówka. Bóg zapłać.

2.     Kontynuujemy  akcję Caritas  pod hasłem „Z uśmiechem do szkoły”. Zbiórka przyborów szkolnych  odbywa się w przedsionku naszej świątyni od   1 sierpnia  do końca sierpnia. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie dzieci Rodzin mniej zamożnych.

3.     W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz.16.00 do 18.00. Serdecznie zachęcamy do spowiedzi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego, zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę wieczorną i nabożeństwo do Najść. Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie poświęcenie przyborów szkolnych dla przedszkolaków i pierwszoklasistów. Odwiedziny Chorych w piątek od godz. 8.30.

4.     W  przyszłą sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic na godz. 17.00. Po nabożeństwie medytacja i o 18.00 Msza Niedzielna. Po Mszy wieczornej kolejne spotkanie w ramach nauk dla Rodziców i Chrzestnych w naszym kościele.

5.     od 1 września wracają Msze o godz. 7.00 w tygodniu i 12.30 i 18.00 w Niedzielę. W I Niedziele zapraszamy na Msze o 19.30 Małżeństwa Narzeczonych i Rodziny. Po Mszy  indywidualne  błogosławieństwo dla wszystkich chętnych .

6.     Od przyszłej Niedzieli na Msze Św.  o 12.30 zapraszamy Rodziców i Dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej Parafii. Po Mszy spotkanie dla Dzieci i Rodziców w kościele.

7.     Planujemy festyn Parafialny na 16 września, osoby chętne do pomocy przy Festynie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 4 września w poniedziałek po Mszy wieczornej na plebanię.

8.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

9.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny z filmem pt. ”MISJA” , nasza gazetka parafialna.

10.Zostały wydane cegiełki na odremontowanie Katedry po pożarze w Gorzowie Wlkp. w kwotach: 10, 20, 50.100, 200 zł. Są do nabycia w zakrystii.

11.Organizowany jest wyjazd na dożynki  na Jasną Górę. Wyjazd 2 września w sobotę  o godz. 7.00 przy naszym kościele, powrót 3 września w Niedzielę ok.21.00 Koszt z noclegiem bez wyżywienia 130 zł. Zapisy w zakrystii.

12.                        Zachęcamy do obejrzenia wystawy o prześladowaniu Chrześcijan za wiarę na całym świecie.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.