Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

 

 

       www.wschowa.net.pl

                                                                      Wschowa   2016.07.02.

.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XIII  NIEDZIELA ZWYKŁA.   ROK A

 

1.     Dzisiaj ruszyła 34 piesza pielgrzymka Klenicka  z Otynia na Jasną Górę. Przy wyjściach można zabrać karty duchowego pielgrzymowania. W poniedziałek, zapraszamy na wspólną Mszę z pielgrzymami w naszej parafii o godz. 18:45. Po Mszy będziemy gościli na noclegu Pielgrzymów, dlatego zbieramy w zakrystii adresy osób, którzy chcą przyjąć pielgrzymów do swoich domów na nocleg.     4 lipca o godz.  5:00 w Farze będą modlitwy poranne i pożegnanie pielgrzymów. Zapraszamy na Apele w naszym kościele od 4 lipca  o godz. 20.30 gdzie będziemy  się  modlitewnie łączyć z pielgrzymami.

2.     Z  11 na 12 lipca  o godz. 24.00  organizowany jest wyjazd autokaru do Częstochowy Koszt 60zł. Powrót po Apelu Jasnogórskim. Możliwość dołączenia do pieszej pielgrzymki w Truskolasach. Zapisy w zakrystii do przyszłej Niedzieli włącznie.

3.     Zapowiedzieli się Pielgrzymi Rowerowi ze Szczecina do Częstochowy dnia 6 lipca w czwartek ok. godz. Ok. 13.00. w liczbie ok. 230 osób. Rodziny pragnące podjąć pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie do zakrystii. Osoby, które mogą i chcą pomóc w przygotowaniu i  ugoszczeniu Pielgrzymów na Parafii prosimy o przyjście do pomocy w czwartek  o godz. 11.00. Trzeba przygotować stoły dla Pielgrzymów i ławki oraz pomóc przy wydawaniu posiłku Pielgrzymom. Parafian prosimy o upieczenie ciasta dla Pielgrzymów.

4.      W tym tygodniu przypada I czwartek  i piątek miesiąca .Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. Odwiedziny Chorych w piątek Ks. Proboszcz od godz. 8.30. Ks. Piotr po wakacjach.

5.     W CZASIE WAKACJI NIE MA  MSZY W NIEDZIELĘ o 12.30 i 18.00, JEST  NATOMIAST   MSZA  O GODZ. 20.00. w DNI POWSZEDNIE NIE MA Mszy o godz. 7.00. Dzisiaj na 20.00 zapraszamy małżeństwa,  narzeczonych i wszystkich chętnych na Mszę i modlitwy w intencji Małżeństw.

6.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

7.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, Mały Gość , nasza gazetka parafialna z obrazkiem M.B. Częstochowskiej w 300 rocznicę koronacji obrazu.

8.      Zachęcamy do obejrzenia wystawy o prześladowaniu Chrześcijan za wiarę na całym świecie.

9.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

10.Rozebrana już została nasza kaplica. Do zabrania jest sporo drewna i onduliny z kaplicy, można to zabrać, jeżeli ktoś potrzebuje.

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.