XXXI Niedziela Zwykła-DZIEŃ ZADUSZNY ROK A

www.pj.wschowa.net.pl

Wschowa   2014.11.02

XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Nabożeństwo różańcowe będzie w czasie procesji na cmentarz po Mszy wieczornej. Prosimy o zabranie zniczy.
  2. Od 1 do 8 listopada możemy zyskiwać dar Bożej Łaski przez Odpusty, czy to dla siebie czy też dla Zmarłych. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych. Odpust zupełny zyskujemy wtedy gdy nawiedzając cmentarz możemy przyjąć Jezusa w Komunii Św. i pomodlić się w intencjach w których modli się Papież. Gdy mamy przeszkodę w przyjęciu Komunii odpust jest cząstkowy.
  3. We wtorek Msza Św. wieczorna ku czci Św. Jadwigi Królowej. Serdecznie zapraszamy Sodalicje Św. Jadwigi wszystkich chętnych. Po Mszy i nabożeństwie wspominkowym litania do Św. Jadwigi i ucałowanie relikwii.
  4. W każdą I środę miesiąca  zapraszamy małżeństwa i wszystkich chętnych na Mszę Św. wieczorną z modlitwą za małżeństwa i ze specjalnym błogosławieństwem.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 16.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych w piątek od 8.30.Ks. Łukasz odwiedzi Chorych w innym terminie. Zostanie to ogłoszone.
  6. W najbliższa sobotę zapraszamy Rodziców i Chrzestnych, których dzieci przyjmą chrzest w naszej wspólnocie.
  7. W przyszłą Niedziele będzie zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  8. Młodzież gimnazjalną klasy trzecie zapraszamy serdecznie na Mszę św. wieczorną i spotkanie po Mszy w kaplicy w Niedzielę 9 listopada.
  9. Przy wyjściu z kaplicy można zabrać kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne wypisanie nazwisk. Wypominki składamy do skrzynki przy wejściu.
  10. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  11. Są jeszcze kalendarze na nowy rok 2015 w cenie 2 zł.
  12. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  13. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!