XXVIII Niedziela Zwykła

www.pj.wschowa.net.pl                                                                               Wschowa   2013.10.06.

XXVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA   ROK  C

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca Nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 17.00.
  2. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa  różańcowe w naszej parafii.

W Poniedziałki i Czwartki–zapraszamy  Dzieci i Młodzież na  godz. 17.00.

– w pozostałe dni Dorośli o godz.  17.30. w Niedziele  o godz.  17.00.

1. W Przyczynie Górnej Nabożeństwa Różańcowe o godz. 16.00.
  2. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Polecajmy Bogu w modlitwach potrzebujących i Tych, którzy Im pomagają modlitwą i wsparciem. Dzisiaj jest  zbiórka do puszek na CARITAS Diecezjalny.
  3. Młodzież klas I szkół średnich zapraszamy w przyszłą Niedzielę na godz. 16.00. na nabożeństwo  i wręczenie krzyży. Spowiedź dla młodzieży Ich Rodziców i Świadków będzie w poniedziałek 14 października od 18.00 do 19.30. Zapraszamy serdecznie
  4. W przyszłą Niedzielę będziemy przeżywali Dzień Papieski. Z tej okazji zapraszamy na Biały Marsz po Mszy Św. wieczornej ulicami naszego miasta do Kościoła Farnego.
  5. W każdy czwartek zapraszamy na adoracje Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00, jest ona naszym przygotowaniem do rekolekcji, które poprowadzą Ojcowie Redemptoryści dla całej Wschowy, rekolekcje te będą nas przygotowywały do jeszcze bardziej osobistego obrania Jezusa Chrystusa jako naszego Pana i  Zbawiciela i będą przygotowaniem do naszego oddania się Jego Najświętszemu Sercu.
  6. Młodzież z gimnazjum i szkól ponadgimnazjalnych, która pragnie wspólnie się modlić i rozważać Pismo Święte zapraszamy na spotkania w piątki o 18.30 w kaplicy.
  7. Duszpasterstwo Nauczycieli w Parafii Św. Stanisława Biskupa zaprasza wszystkich Nauczycieli zarówno czynnych jak i  pozostałych w każdy I poniedziałek miesiąca na spotkanie po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00, w salce przy kościele.
  8. Przy wyjściu z kaplicy można zabrać kartki na wypominki. Bardzo prosimy o czytelne wypisanie nazwisk.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, jest Niedziela i Gość Niedzielny.
  10. Do nabycia są kalendarze na  przyszły rok w cenie  2 i 5 zł.
  11. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  12. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!
  13. Wszystkim  Parafianom i Gościom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki  Bożej.