XXXII Niedziela Zwykła

www.pj.wschowa.net.pl                                                   Wschowa  11.11.2012

XXXII  Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada 94 rocznica odzyskania niepodległości. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy oddali życie za wolność Ojczyzny.
  2. Taca w przyszłą Niedziele będzie przeznaczona na budowę naszego  kościoła. Bóg zapłać za wsparcie.
  3. Dzisiaj  nabożeństwo wypominkowe o godz. 17.00.
  4. W tygodniu wypominki od poniedziałku do piątku po Mszy Św. wieczornej. W Niedziele o godz. 17.00.
  5. We wtorek przypada  Święto Pierwszych Męczenników Polskich Benedykta, Jana,  Mateusza ,Izaaka i Krystyna – Patronów naszej Diecezji.
  6. Spotkanie Młodzieży klas III Gimnazjum w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania będzie dzisiaj  po Mszy wieczornej  w Kaplicy.
  7. Spotkanie Młodzieży klas II w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania będzie w przyszłym tygodniu na Mszy Św. wieczornej i po Mszy w kaplicy.
  8. W każdą I środę miesiąca  zapraszamy Małżeństwa na Mszę Św. wieczorną  i spotkanie po Mszy w kaplicy.
  9. W każdy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego  Sakramentu od 20.00 do 21.00.
  10. Wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie przyjęli Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy  do uzupełnienia Tego Sakramentu. Zapisy do końca listopada.
  11. Organizujemy wyjazd na zimowisko dla dzieci (od 5 klasy SP) i młodzieży w Beskidy do Szczyrku. W programie: jazda na nartach dla chętnych, wycieczki piesze, narty biegowe, basen i inne. Koszt 350 zł. Szczegółowe informacje na plakatach i u ks. Łukasza. Zapisy wraz z zaliczką tylko do końca listopada
  12. Zachęcamy do akcji honorowego krwiodawstwa 20 listopada w I Zespole Szkół we Wschowie w godz. 9.00-12.30.
  13.  Zapraszamy na spotkanie Kresowian i Rodzin Katyńskich w 4 rocznicę odsłonięcia pomnika Kresowian w dniu 17.11. (sobota) o godz. 9.00
  14. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Niedziela Przewodnik Katolicki,  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  15. Bardzo  serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  16. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę, do puszek czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!