XXVIII Niedziela zwykła

www.pj.wschowa.net.pl                                                   Wschowa  14.10.2012

XXVIII NIEDZIELA   ZWYKŁA

1. Grupa pielgrzymów z naszej parafii wraz z Księdzem Proboszczem odbywa Pielgrzymkę do Fatimy. Tam dzisiaj ks. Proboszcz sprawował Mszę w intencji całej naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Dzisiaj na godz. 19.00 zapraszamy na Biały Marsz Pokoju gdzie w modlitwie Różańcowej polecać będziemy Bogu za wstawiennictwem błg. Jana-Pawła II nasze intencje. Nie będzie dziś Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.00. Po Mszach zbierane będą do puszek ofiary na Fundusz Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać za wsparcie.
  3. Przez cały miesiąc październik zapraszamy do modlitwy różańcowej, od poniedziałku do piątku.

W Poniedziałki i Czwartki–zapraszamy  Dzieci i Młodzież na  godz. 17.00.

w pozostałe dni Dorośli o godz.  17.30.

w Niedziele  nabożeństwo o godz.  17.00.

Zachęcamy też do wspólnej  modlitwy rodzinnej.

1. Młodzież gimnazjalną  klas  drugich zapraszamy na spotkanie  przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania za tydzień 21 października, na Mszę Św. wieczorną i spotkanie po Mszy w kaplicy.
  2. W każdy czwartek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.
  3. W każdą I środę miesiąca  zapraszamy Małżeństwa na Mszę Św. wieczorną  i spotkanie po Mszy w kaplicy.
  4. Zbiórka dla wszystkich Ministrantów w soboty o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do grona Ministrantów.
  5. Wszystkich Oazowiczów zapraszamy serdecznie na spotkanie w każdy piątek na Mszę Św. wieczorną i spotkanie po Mszy wieczornej w salce przy Gimnazjum.
  6. Wszystkich śpiewających w Scholi oraz chętnych do śpiewania w Parafii  dzieci i młodzież, zapraszamy w sobotę na godz. 11.00 do świetlicy parafialnej.
  7. Wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie przyjęli Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy  do uzupełnienia Tego Sakramentu.. Zapisy do końca listopada.
  8. Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki,  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  9. Do nabycia są kalendarze .Wielokartkowy  5 zł  , kartonikowy 2 zł
  10. Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.
  11. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę, do puszek czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!