Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

23. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, 04.09.2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Msze Święte w dni powszednie: o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem. Msze Święte w niedziele: o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 18.00.

2. Dziś, 4 września, przypada uroczystość dla całego miasta Wschowa: błogosławionej Maryi Dziewicy ze Wschowy – Patronki miasta Wschowa.

3. Wspólnota Niewiast Niepokalanej serdecznie zaprasza na formacyjne spotkania dla kobiet - pod patronatem bł. Marceliny Darowskiej. Najbliższe spotkanie w poniedziałek, 5 września, po wieczornej Mszy Św. w salce parafialnej.

4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu we wtorek od godz. 19.00 – 19.30.

5. W czwartek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – Matki Bożej Siewnej.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

7. W piątek Rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.

8. W sobotę odbędzie się pielgrzymka mężczyzn do kolebki chrześcijaństwa i polskości w Międzyrzeczu. Program jest umieszczony na ulotkach znajdujących się przy wyjściu z kościoła.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania.

10. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 11.00 Rodziców dzieci z klas III, którzy pragną wraz z dziećmi przygotowywać się do Sakramentu I Komunii Świętej.

11. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i za wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła i utrzymanie czystości, a także za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

13. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!


Copyright © 2013. All Rights Reserved.