WIELKANOC 2022

Wschowa, dn. 18 kwietnia 2022 r.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

1.  Dziś poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. II dzień świąt wielkanocnych. Taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

2.  Trwa nowenna przed świętem Bożego Miłosierdzia, którą odmawiamy 10 minut przed mszą świętą wieczorną, a dzisiaj przed mszą świętą o godz. 11:00.

3.  W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20:00
do 21:00.

4.  W piątek, ze względu na oktawę Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.  W przyszłą niedzielę święto Bożego Miłosierdzia, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia i mszę świętą o godz. 15:00.

6.  Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna we wtorek i w piątek w godz. 19:00-19:30.

7.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

8.  Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji z całego serca dziękujemy. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła i utrzymanie w czystości.

9.  Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnego i pełnego łaski czasu Oktawy Wielkanocy.