UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

Wschowa, dn. 21.11.2021 r.

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła, ostatnia w roku liturgicznym – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

2. Dziś można zyskać Odpust Zupełny pod zwykłymi warunkami i odmówić publicznie akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi.

3. Dzisiaj święto patronalne Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. W sposób szczególny otaczamy naszą modlitwą i życzliwością sprawę powołań do naszego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

4. Ofiary złożone dziś na tacę – w III niedzielę miesiąca – są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

5. Wypominki w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej.

6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – 21.00.

7. W piątek (ostatni piątek miesiąca) zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej, do wspólnej modlitwy za dusze w czyśćcu cierpiące.

8. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko w piątek od godz. 19.00 – 19.30!

9. Za tydzień I Niedziela Adwentu – nowy rok liturgiczny. Zachęcamy do przyniesienia wieńców adwentowych, aby je pobłogosławić!

10. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie i wystrój kościoła, za wszystkie ofiary składane na tacę, zwłaszcza na budowę kościoła, czy przy innej okazji!

11. Przypominamy o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz o dezynfekcji rąk!

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

13. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!