WNIEBOWZIĘCIE NMP

Wschowa, dn. 15.08.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XX Niedziela Zwykła

uroczystość WNIEBOWZIĘCIA NMP

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – Dożynki Diecezjalne w Rokitnie. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP błogosławieństwo ziół i kwiatów podczas każdej Eucharystii.

2. Dziś, w III niedzielę miesiąca, ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

4. W czasie wakacji nie ma czwartkowych adoracji Najświętszego Sakramentu.

5. Dożynki Gminne odbędą się w tym roku w Osowej Sieni 21 sierpnia 2021 r. (sobota). Rozpoczęcie Eucharystią na placu przy Sali Wiejskiej o godz. 14.30.

6. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątanie kościoła i za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji!

7. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa, zachowaniu dystansu społecznego i o godnym stroju w kościele.

8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

9. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!