NIEDZXIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHSWIATA ROKU A

1.     Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest Świętem patronalnym naszego Seminarium Duchownego. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.

2.     Dzisiaj możemy jeszcze wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką zbieraną do puszek po Mszy Św.

3.     W poniedziałki zapraszamy na spotkania  Kręgu Biblijnego na plebanię.

4.     We wtorek zapraszamy na Mszę wieczorną wszystkich podopiecznych Caritas naszej Parafii ( Unijnych i pozostałych) ,a  po Mszy po odbiór produktów żywnościowych.

5.     W środę zapraszamy na  trzecie spotkanie Rady Parafialnej i  Zespołu Synodalnego na plebani o godz. 19.15

6.     W czwartki zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 do 21.00 do naszego kościoła.

7.     W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny Chorych : Proboszcz od 8.30. Okazja do spowiedzi od 16.00 do 18.00.

8.     Ks. Barnaba Dębicki organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 5-12 kwietnia 2018r, koszt 990 dolarów .Wylot z Wrocławia. Kontakt i zapisy u Ks. Barnaby po nr. Tel. 663 178 142.

9.     Ks. Paweł Mydłowski z Kościoła Farnego  organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii od 30.01. do 8.02. Cena 3600 zł + 180 USD. Szczegóły na plakatach.

10.Zachęcamy do skorzystania z płatnych badań kardiologicznych 6.12. br. w przychodni HUBERT. Szczegóły na plakacie.

11.Dnia 3 grudnia br. zapraszamy na spotkanie z Siostrą Elżbietą Woźną – cenionym w Polsce ginekologiem i endokrynologiem. Spotkanie będzie dotyczyć profilaktyki zdrowia prokreacyjnego. Konferencja rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00 w parafii NMP Królowej Polski w Głogowie. Po Eucharystii w salce parafialnej odbędzie się dalsza część spotkania. Szczegółowe informacje na plakacie.

12.Organizowany jest IV Bieg Mikołajkowy 3.12 2017. Szczegóły na plakacie.

13.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni. Bóg zapłać.

14.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna. Są nowe kalendarze na 2018 rok w cenie 2 i 5 zł.

15.Mamy do odebrania  z okolic Essen ławki 35 ławek po  3m i 12 ławek  4,5 m. Prosimy o poradę o możliwości transportu. Potrzebujemy też informacji o możliwości złożenia w jakimś miejscu takiej ilości ławek.

16.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

Administracja Cmentarza Parafialnego we Wschowie (tzw. stary cmentarz) informuje, że w tygodniu zostaną oznaczone groby nieopłacone i do likwidacji. Bardzo prosimy osoby dzierżawiące miejsca pochówku na naszym cmentarzu o uregulowanie zaległości w Biurze Administracji przy Placu Farnym 2 we Wschowie."