11. NIEDZIELA ZWYKŁA

Wschowa, dn. 13.06.2021 r

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W miesiącu czerwcu zapraszamy codziennie na nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

2. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.

3. We środę przypada IX rocznica święceń biskupich Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o opiekę Bożej Opatrzności.

4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 – zakończenie apelem jasnogórskim o godz. 21.00.

5. W piątek o godz. 17.00 Ksiądz Biskup Paweł Socha udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej wspólnoty parafialnej. Polecamy Jezusowi Chrystusowi w modlitwie tę młodzież i ich rodziców! Intencja zamówiona na godz. 18.00 zostanie odprawiona o godz. 17.00.

6. Dzisiaj rozpoczynają się obchody ku czci Matki Bożej Rokitniańskiej (13-20 czerwca). W piątek – Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki diecezji zielonogórsko- gorzowskiej. XXXII rocznica koronacji obrazu Matki Bożej (18.06.1989 r.). W przyszłą niedzielę zapraszamy na doroczny ODPUST do Rokitna!

7. Decyzją Konferencji Episkopatu Polski od niedzieli, 20 czerwca 2021 r., zostaje odwołana dyspensa dotycząca obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.

8. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na budowę kościoła!

9. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonię do Mikoszewa odbędzie się 29.06.2021 r. o godz. 19.00.

10. Dziękujemy za modlitwę, prace, ofiary i wszelką życzliwość – Bóg zapłać! Szczególnie dziękujemy za posprzątania kościoła i za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji! Dziękujemy za pomoc przy organizacji dorocznego odpustu ku czci św. Jadwigi Królowej oraz Tym Wszystkim, którzy uczestniczyli w uwielbieniu Pana Jezusa w czasie Oktawy Bożego Ciała.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: tygodników Niedziela i Gość Niedzielny oraz miesięcznika Mały Gość Niedzielny, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

12. W naszym kościele na Eucharystii lub nabożeństwie zasłaniamy usta i nos maseczką medyczną oraz dezynfekujemy ręce!

13. Życzymy dobrej niedzieli w gronie rodzinnym i dobrego tygodnia – Szczęść Boże!