CHRZEST PAŃSKI

Wschowa, dn. 10 stycznia 2021 r.

NIEDZIELA – CHRZEST PAŃSKI

1. Dziś święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Tradycyjnie kolędowanie zachowujemy do 2 lutego.

2. Kancelaria parafialna czynna jest, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, we wtorek po mszy świętej wieczornej.

3. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20:00.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za wszystkie ofiary składane na tacę, na budowę kościoła czy przy innej okazji.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.

6. Za tydzień, w niedzielę 17 stycznia, zapraszamy mieszkańców Przyczyny Górnej na mszę świętą w ich intencji i spotkanie kolędowe.

7. W związku ze stanem epidemii w naszym kościele parafialnym może przebywać 55 osób, a w Przyczynie Górnej 15 osób. Przypominamy o obowiązku zasłania ust i nosa w kościele i zachowaniu dystansu społecznego.