XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

Wschowa, dn. 08 listopada 2020 r.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA W ROKU LITURGICZNYM

1. Program uroczystości pogrzebowych ks. proboszcza Krzysztofa Maksymowicza

Modlitwa różańcowa dziś i jutro o godz. 17.30

Poniedziałek, 9 listopada 2020 r.
godz. 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i rozpoczęcie czuwania modlitewnego
godz. 20:00 – msza święta pożegnalna dla parafian i kapłanów z dekanatu,

nie będzie mszy świętej o godz. 18:00, intencja z godz. 18:00 zostanie odprawiona o godz. 20:00

Wtorek, 10 listopada 2020 r.
godz. 10:00 – czuwanie modlitewne
godz. 11:00 – msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem ks. Biskupa,
po niej przejście na cmentarz parafialny i złożenie trumny do grobu.

Ze względu na trwającą epidemię prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych (zasłanianie ust i nosa, zachowanie dystansu).

2. Na podstawie rozporządzeń w związku ze stanem epidemii w naszym kościele parafialnym może przebywać 55 osób, a w kościele w Przyczynie Górnej 15 osób.
3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę
o kontakt telefoniczny.
4. Za zmarłych w wypominkach modlimy się od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele o godz. 17:00 (w poniedziałek nie będzie wypominek, zostaną one odczytane we wtorek).
5. W środę, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach
o Ojczyźnie i o tych, którzy walczyli i polegli w jej obronie. Nie zapomnijmy o wywieszeniu flag narodowych.
6. W czwartki zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20:00
do 21:00.
7. W piątek, 13 listopada, święto Pierwszych Męczenników Polski z Międzyrzecza - patronów naszej diecezji.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
9. Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę kościoła, czy przy innej okazji z całego serca dziękujemy.
10. Dziękujemy też za posprzątanie kościoła i utrzymanie w czystości.