XIX NIEDZIELA ZWYKŁA A

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.08.09.

XIX NIEDZIELA  ZWYKŁA  A

1.     Taca dzisiejsza przeznaczona ka KUL i Instytut T-F w Z. Górze

2.     W piątek zapraszamy na czuwanie w intencji naszej Ojczyzny po Mszy wieczornej do 22.00.

3.     W sobotę  Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. o godz. 8.00, 11.00 i 18.00.. Błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej Mszy Św..

4.     Codziennie jest możliwość spowiedzi świętej  pół godziny przed Mszą Św.

5.     W wakacje kancelaria parafialna czynna  we wtorki, po Mszy wieczornej do godz. 19:30. W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny

6.       Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni i wystrój. Bóg zapłać.

7.       Za wszelkie ofiary złożone na tacę na budowę czy przy innej okazji bardzo gorąco dziękujemy.

8.       Przy wyjściu można nabyć tygodnik Niedzielę czy Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9.     Biskup Tadeusz  Lityński  prosi też o przypomnienie Wiernym o ścisłym przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, zwłaszcza o obowiązku zakrywania ust i nosa podczas nabożeństw religijnych, oraz o umożliwienie wiernym przyjmowania Komunii św. na rękę.

"Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp. informuje i przestrzega przed działalnością oszustów metodą „na wnuczka” lub „na policjanta”, przypominając, że Policja nigdy nie prosi o przekazanie gotówki i nie angażuje obywateli w akcje zatrzymania przestępców.

Nie należy przekazywać pieniędzy osobom nieznanym ani udzielać informacji przez telefon o miejscu ich przechowywania, o kontach bankowych czy hasłach. Nie należy też wpuszczać nieznanych osób do mieszkania czy podpisywać umów. Wszelkie transakcje powinny być zawierane w siedzibie firmy. W każdej sytuacji budzącej nasze podejrzenia powinniśmy kontaktować się z Policją pod nr alarmowy 112.