Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA A

 

 

                  pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.06.28.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA  ZWYKŁA  A

 

1.     W poniedziałek  Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

2.     Od przyszłej Niedzieli nie będzie Mszy w Niedzielę o 12.30 i o 18.00 będzie Msza Św. o godz. 20.00. Od 1 lipca nie będzie Mszy w tygodniu o 7.00 będzie o godz. 18.00.

3.     W przyszłym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.00 do 18.00.

4.     Codziennie jest możliwość spowiedzi świętej  pół godziny przed Mszą Św.

5.     Pielgrzymka piesza ze Wschowy do Wielenia rozpocznie się 4 lipca o 10:30 we Farze, spod kościoła św. Jadwigi dołączają pielgrzymi ok. 10:45, zakończymy Mszą w Wieleniu o 18:00. Na pielgrzymce obowiązują przepisy sanitarne, w tym maseczki lub przyłbice. Koszt to ofiara dobrowolna. Jest możliwość udziału w samej Mszy świętej, wyjazd autokaru do Wielenia będzie o godz. 17:15 spod Fary, autokar zabierze także chętnych pielgrzymów pieszych. Nie jest konieczne wcześniejsze zapisywanie się.

6.     11 lipca odbędzie się także pielgrzymka z Klenicy do Otynia, wyjście z Klenicy będzie o 8:00. Do Klenicy należny się udać własnym transportem. Organizatorzy zapewnią powrót do Klenicy autokarami. 

7.     Zapraszamy na parafialną wycieczkę do Śmigla. W programie: zwiedzanie miasta z przewodnikiem, przejazd kolejką wąskotorową do Starego Bojanowa i ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wyjazd w sobotę, 18 lipca 2020 roku, o godz. 09:00, powrót ok. godz. 16:00. Dzieci uczestniczą w wycieczce pod opieką pełnoletnich opiekunów. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zaleceń sanitarnych (posiadanie maseczki i płynów dezynfekujących), a także we własnym zakresie ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków. Koszt: 40 zł/os. Zapisy wraz z wpłatą u ks. Adama do 6 lipca.

8.     W wakacje kancelaria parafialna czynna tylko we wtorki, po Mszy wieczornej do godz. 19:30.

9.       Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni i wystrój. Bóg zapłać.

10.   Za wszelkie ofiary złożone na tacę na budowę czy przy innej okazji bardzo gorąco dziękujemy.

11.   Przy wyjściu można nabyć tygodnik Niedzielę czy Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze chciałby wszystkim chętnym do uczestnictwa w studiach teologicznych zaproponować ich nową formułę. Wykłady na studiach magisterskich odbywać się będą od poniedziałku do czwartku od godziny 16:15 do godziny 20:30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją formację chrześcijańską, biblijną i teologiczną w ramach studiów stacjonarnych. Zapraszamy także na szczególnie nauczycieli, ale nie tylko, na tegoroczny nabór na dwuletnie studia podyplomowe teologiczno-katechetyczne. Wykłady będą odbywać się w soboty. Szczegóły na stronie Instytutu ift.zgora.pl i na ulotkach.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.