XII NIEDZIELA ZWYKŁA A

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2020.06.21.

XII   NIEDZIELA ZWYKŁA  A

1.     Przez cały czerwiec zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe po Mszy wieczornej.

2.     We wtorek przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

3.     W środę Uroczystość  Narodzenia  Św. Jana Chrzciciela.

4.     Taca dzisiejsza  będzie na budowę naszej świątyni.

5.     W przyszłą Niedzielę Mszy Św. wieczornej będzie przewodniczył Ks. Biskup Ordynariusz Tadeusz Lityński z okazji kursowej 32 rocznicy święceń kapłańskich którą będziemy przeżywali w tym roku w naszej Parafii wraz z Jego kolegami  kursowymi.

6.       Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni i wystrój. Bóg zapłać.

7.       Za wszelkie ofiary złożone na tacę na budowę czy przy innej okazji bardzo gorąco dziękujemy.

8.       Przy wyjściu można nabyć tygodnik Niedzielę czy Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.