BOŻE NARODZENIE ROKU A

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2019.12.25.

BOŻE  NARODZENIE  2019

1.     Przeżywając Uroczystość  Narodzenia Pańskiego możemy w tym Świętym dniu prosić Boga o dar odpustu czy to zupełnego czy choćby częściowego. Pomyślmy też w jaki sposób ten wielki dar odpustu chcemy spożytkować, czy dla siebie czy dla kogoś ze zmarłych.

2.     Dzisiaj kończy się modlitewna krucjata Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podjęli ten dar czuwania modlitewnego. Bóg zapłać.

3.     Jutro Msze w porządku Niedzielnym, w  czwartek  26 grudnia  święto Św. Szczepana Męczennika. Msze jak w Niedzielę. Taca przeznaczona jest na K.U.L.

4.     Na piątek 27 grudnia udzielam dyspensy od zakazu spożywania pokarmów mięsnych wszystkim Parafianom i Gościom na terenie naszej parafii. Korzystający z dyspensy powinien pomodlić się w intencjach Ojca Św. dowolną wybraną modlitwą.

5.     W Niedzielę  29 grudnia Święto Rodziny z Nazaretu Na Mszach będzie  odnowienie przyrzeczeń małżeńskich,  a na Mszę wieczorną zapraszamy wszystkie Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych i chętnych do odnowienia przyrzeczeń i adoracji Pana Jezusa po Mszy wieczornej i specjalnego błogosławieństwa.

6.     Bardzo serdecznie dziękujemy osobom przygotowującym wystrój świąteczny, Osobom sprzątającym, Osobom które ustroiły szopkę i choinki  Bóg zapłać.

7.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

8.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać

Wszystkim Czcigodnym Parafianom i Gościom życzymy Błogosławieństwa od Bożej Dzieciny i Wszelkich Bożych Łask, niech Ten , który stał się Człowiekiem  i stał się dla nas Chlebem Życia każdego dnia karmi Was swoją Miłością i doprowadzi do ZBAWIENIA.

Zapewniając o modlitwie życzą Duszpasterze.