Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA C

 

 

                   www.pj.wschowa.net.pl                                  Wschowa   2019.10.06.

       OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

                                  XXVII NIEDZIELA  ZWYKŁA    C

 

1.     W poniedziałki zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego na plebanii po Mszy wieczornej.

2.     Serdecznie  zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe.  Wystawienie Najśw. Sakramentu o 17.30. Modlitwa Różańcowa prowadzona przez Róże Różańcowe, 18.00 Msza Św. Dzieci przewodniczą Modlitwie Różańcowej w poniedziałki o godz.17.00.

3.     Od 19 września przez kolejne 10 tygodni, o godz. 19:00 w kościele OO. Franciszkanów trwają katechezy dla dorosłych po 21 roku życia, przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania. Po zakończeniu katechez w pierwszy poniedziałek grudnia będzie możliwość przyjęcia bierzmowania w Zielonej Górze.

4.     Dzisiaj  na Mszę wieczorną zapraszamy Małżeństwa, Narzeczonych i wszystkich chętnych. Po Mszy krótka adoracja.

5.     Grupa NIEWIASTY zaprasza na spotkania z kobietami Nowego Testamentu by formować swoje serca razem ze Słowem Bożym. Spotkania w drugi wtorek miesiąca na Mszy o godz. 18.00 po Mszy adoracja do 19.00 i spotkanie w salce.

6.     Wspólnota Odnowy przy Klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia w środę  9 października. Początek o godz. 18.00.

7.     W środę zapraszamy na spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii o godz. 19.30.

8.     W czwartki zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.

9.     Zapisy na przygotowanie do bierzmowania młodzieży z klas 7 odbędą się w piątek na spotkaniu po Mszy wieczornej.

10.W przyszłą Niedzielę 13 października  zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie ostatnie w tym roku. Początek 18.00 Procesja z Figurą M.B. Fatimskiej, po procesji Msza Św. po Mszy wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa różańcowa po różańcu adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

11.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.Do nabycia są kalendarze na nowy rok, jednokartkowy  2zł. wielokartkowy 5 zł.

13.Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni i wystrój Bóg zapłać.  

14.Za wszelkie ofiary składane na tacę do puszek, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.

                                                                          

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.