II NIEDZIELA WIELKANOCNA C

www.pj.wschowa.net.pl                            Wschowa   2019.04.28.

II  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

1.     Niedziela dzisiejsza to Niedziela Miłosierdzia Bożego, ustanowiona z woli Chrystusa, objawionej św. Faustynie Kowalskiej, którą sam Chrystus nazwał Sekretarką Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do naszego kościoła na godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia Bożego.

2.     Dzisiaj  zbiórka do puszek na Caritas naszej Diecezji.

3.     W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Ja będę odwiedzał Chorych w czwartek  2 maja od 8.30, Ks. Adam 11 maja w sobotę od 8.30.

4.     W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze w porządku Niedzielnym. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość pod pokarmów mięsnych.

5.     Przez cały maj zapraszamy na Apele Jasnogórskie o 20.30.

6.     W najbliższą  sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic różańca na godz. 17.00, potem Msza Św. po Mszy o godz.19.00 kolejne  nauki przed Chrztem dziecka.

7.     I Komunia Św. będzie w naszej parafii 12 maja na Mszy Św. o godz. 11.00.

8.     W przyszłą Niedzielę zapraszamy małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych na Mszę wieczorną gdzie modlimy się za Małżeństwa z krótką adoracją Po Mszy Św.

9.     Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony Młodzieży naszego Dekanatu w naszej świątyni 16 maja w czwartek na Mszy o godz. 17.00. Osobą która zamówiła Msze na godz. 18.00  prosimy o kontakt w zakrystii.

10.Młodzież przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (grupa starsza) zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00  w kościele.

11.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

12.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni i wystrój .Bóg zapłać.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!