VII NIEDZIELA ZWYKŁA C

pj.wschowa.net.pl                                                                        Wschowa   2019.02.24.

VII NIEDZIERLA  ZWYKŁA  C

1.     Dzisiaj  będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką zbieraną po Mszach Św.

2.     W poniedziałek nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.

3.     WSZYSTKICH   Podopiecznych CARITAS naszej Parafii zapraszamy we wtorek na Mszę Św. wieczorną i po odbiór produktów żywnościowych po Mszy Św.

4.     Wspólnota Kobiet zaprasza we wtorek po Mszy wieczornej wszystkich chętnych na spotkanie pt: Przez Maryję do Jezusa.:

5.     W czwartki zapraszamy na Adorację Pana Jezusa od 20.00 do 21.00.

6.     W tym tygodniu przypada I  piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. Odwiedziny Chorych: Proboszcz w piątek, Wikariusz w sobotę od 8.30

7.     W sobotę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe i zmianę tajemnic o godz. 17.00 a po Mszy wieczornej na kolejne nauki przed chrztem w ramach nauk w naszym mieście: I sobota u nas, II sobota FARA, III sobota O. Franciszkanie, wszędzie o godz. 19.00.

8.     W przyszłą Niedzielę na Mszę wieczorna zapraszamy serdecznie Małżonków, Narzeczonych i Wszystkich chętnych, po Mszy krótka adoracja i błogosławieństwo.

9.     W związku z planowaną peregrynacją obrazu Św. Józefa z Kalisza po  naszej Diecezji będziemy przezywali nowennę do Św. Józefa od 26 lutego do 6 marca w ramach przygotowania do przyjęcia Obrazu Św. Józefa które we Wschowie będzie 9 marca w sobotę w Klasztorze O. Franciszkanów. Początek  nawiedzenia godz. 17.45.

10.Kandydaci do bierzmowania z grupy starszej (8SP i 3Gim) dzisiaj po Mszy Św. zostawiają indeksy do sprawdzenia do kosza wyłożonego przy ołtarzu. Spotkanie dla grupy starszej w sobotę (2 marca) po Mszy wieczornej.

11. We współpracy z Parafią w Żarach organizujemy kolonie letnie dla dzieci w miejscowości Długopole Zdrój w Kotlinie Kłodzkiej w terminie 22.06 -06.07.2019. Koszt 15 dniowego turnusu 1450 zł. Więcej informacji na plakatach. Zapisy u ks. Adama.

12.Organizowany jest wyjazd na Warmię i Mazury własnym pojazdem. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

13.Kancelaria parafialna  czynna we wtorki i czwartki oprócz Świąt  po Mszy wieczornej do godz.20.00. Intencje Mszalne najlepiej zamawiać bezpośrednio po Mszach Św. w zakrystii.

14.Organizowany jest wyjazd do Medjugorie od 21 czerwca i od 28 lipca na 10 dni. Szczegóły na plakacie.

15.Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

16.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

17.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.