IV NIEDZIELA ZWYKŁA C

pj.wschowa.net.pl                                                        Wschowa   2019.02.03.

III NIEDZIERLA  ZWYKŁA  C

1.     Zapraszamy na spotkania kręgu Biblijnego w poniedziałki po Mszy wieczornej na plebanii.

2.     We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do Św. Jadwigi królowej i ucałowanie relikwii.

3.     W czwartki zapraszamy na Adorację Pana Jezusa od 20.00 do 21.00.

4.     Kancelaria parafialna  czynna we wtorki i czwartki oprócz Świąt  po Mszy wieczornej do godz.20.00

5.     Wspólnota Odnowy przy Klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia w środę. Początek o godz. 18.00 Szczegóły na plakacie

6.     Dzisiaj na Mszę Św. wieczorną  zapraszamy serdecznie wszystkie Małżeństwa , Narzeczonych i wszystkich chętnych. Po Mszy krótka adoracja Pana Jezusa.

7.     Panie w wieku 50-69 lat, które otrzymały zaproszenie na badanie mammograficzne lub te, które są chętne a nie miały wykonanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy serdecznie zapraszamy. Mammobus z Zielonej Góry będzie czekał na Panie we Wschowie 04.02.2019 na Placu Kosynierów .

8.     Organizowany jest wyjazd do Medjugorie od 21 czerwca i od 28 lipca na 10 dni. Szczegóły na plakacie.

9.     Do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

11.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.