IV NIEDZIELA ADWENTU C

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.12.23.

IV  NIEDZIELA ADWENTU C

1.     W poniedziałek ostatnia Msza Roratnia o godz. 6.30.

2.     W poniedziałek 24 grudnia  zapraszamy na  Pasterki będą: o godz. 21.00,( 22.30  P. Górna) i 24.00 . Msze w Boże Narodzenie i Szczepana w porządku Niedzielnym. Taca z Pasterki o 21.00 i 22.30   przeznaczona jest na budowę kościoła. Taca z Pasterki o północy przeznaczona będzie Fundusz Ochrony Matki i Dziecka im. Bpa Wilhelma Pluty. Taca ze Szczepana na KUL.

3.     W czwartki  w czasie kolędy zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu bezpośrednio po Mszy wieczornej do godz. 20.00

4.     Podobnie jak w ubiegłym roku przygotowane zostały prezenty Mikołajkowe dla dzieci z rodzin mniej zamożnych, wszystkim Pomocnikom Św. Mikołaja serdecznie dziękujemy za ufundowanie paczek. Bóg zapłać.

5.     Wszystkim , którzy ufundowali produkty spożywcze dla Rodzin nie objętych pomocą Unijną w ramach akcji „Rodzina pomaga Rodzinie” za hojność i serce składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Jak co roku przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju we Wschowie odbędzie się  w niedzielę 23 grudnia: o godz. 10.00 w kościele pw. Św. Stanisława, a o godz. 11.00 w kościołach św. Jadwigi i św. Józefa (klasztor). Betlejemski Płomień będzie obecny w naszych świątyniach, byśmy mogli zabrać go do domów. W wigilijny wieczór będzie żywą cząstką Betlejem przy rodzinnym stole.

7.     Nasza Parafia organizuje  Pielgrzymkę samolotową do Portugalii w drugiej połowie lipca 2019 r. Informacje i zgłoszenia w księgarni Św. Antoniego we Wschowie do końca lutego 2019 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Tel. Kontaktowy: 604 632 782 Ks. Krzysztof.

8.     Dnia  23 grudnia na Mszy wieczornej będziemy obchodzić imieniny Ks. Adama. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych. Okazja do złożenia życzeń po Mszy Świętej.

9.     Serdecznie zapraszamy                                        na wspólne kolędowanie z Młodzieżową Orkiestrą Dętą w naszym kościele 28 grudnia (piątek) o godz.19.00 na Koncercie Charytatywnym oraz kweście na rzecz Łukasza i Adama.

10.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela (10zł- płyta i kalendarz) i Gość Niedzielny (8zł - obrzędy Wigilijne ), kalendarze na nowy rok jednokartkowe po 2 zł,

11.Bardzo serdecznie dziękujemy Panom: Grzegorzowi Grzelakowi Łukaszowi Topie i Łukaszowi Kaczmarkowi, za wykonanie i montaż szopki na ścianie kościoła, Bóg zapłać, a Dorocie Bartkowiak i Gabrieli Wycichowskiej za projekt szopki i rysunki. Bóg zapłać.

12.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać