JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA B

.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.11.24.

.

XXXIV JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA B

1.     Taca dzisiejsza  przeznczona Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.

2.     Po Mszach możemy wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką do puszek.

3.     W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Mszę wieczorną o godz. 18.00  Małżeństwa, Rodziny. Narzeczonych, wszystkich chętnych. Po Mszy adoracja i specjalne błogosławieństwo.

4.     W poniedziałki zapraszamy po Mszy wieczornej na spotkania Kręgu Biblijnego.

5.     W czwartki zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.

6.     Akcja Katolicka zaprasza na XVII Przegląd Piosenki Religijnej CECYLIADA  25 listopada do Sali sportowej byłego Gimnazjum nr 2 we Wschowie od godz.14.00.

7.     W ten wtorek na godzinę 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na prelekcję Pani Dyrektor Ziemi Wschowskiej Marty Małkus na temat - Wschowa – Miasto Pani.

8.     We wtorek 4 grudnia  po Mszy wieczornej zapraszamy serdecznie na prelekcję i prezentację postaci Siostry Iwony Król – Elżbietanki pt. Wschowska Święta? – niezwykła kobieta” zbiega się ta prezentacja z jubileuszem 150 lat pracy Sióstr Elżbietanek we Wschowie. Bedzie możliwość nabycia książki  o Siostrze Iwonie.

9.     W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic różańca o godz. 17.00 a po Mszy wieczornej na kolejne nauki przed chrztem dziecka dla Rodziców i Chrzestnych, którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w obrzędzie Chrztu Św.

10.  8 grudnia 2018 r. w Rokitnie, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny ks. biskup Stefan Regmunt o godzinie 11.00 w Bazylice celebrować będzie Mszę Świętą, w czasie której lekarze ginekolodzy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Ginekologów Chrześcijańskich  powierzą siebie i swoją zawodową działalność Niepokalanej. Na tę uroczystość zapraszamy wszystkich, którzy pragną wesprzeć ich duchowo. Podczas tej uroczystej Eucharystii pragniemy dziękować Bogu za dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego i za każde uratowane przez tę krucjatę istnienie. Zapraszamy do Rokitna wszystkich, którzy złożyli deklarację Duchowej Adopcji oraz obrońców życia.

11.Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii rozpoczniemy w  2 Niedzielę Adwentu. Nauki w Niedzielę na każdej Mszy a w poniedziałek i wtorek o godz.9.00  i 18.00. Spowiedź we wtorek od 16.00 do 18.00. Taca z poniedziałku i wtorku będzie naszym podziękowanie Ks. Rekolekcjoniście. Spowiedź w Przyczynie Górnej w poniedziałek o 16.30. a Msze Św.  o godz. 17.00.

12.       Nasza Parafia organizuje  Pielgrzymkę samolotową do Portugalii w drugiej połowie lipca 2019 r. Informacje i zgłoszenia w księgarni Św. Antoniego we Wschowie do końca lutego 2019 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Tel. Kontaktowy: 604 632 782 Ks. Krzysztof.

13.  Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna, kalendarze na nowy rok jednokartkowe po 2 zł, wielokartkowe po 5 zł. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

14.  Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

15.  Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać