XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA B

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.11.17.

.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXXIII NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

1.     Zapraszamy na nabożeństwo Wypominkowe :  w Niedzielę o godz. 17.00 w dni powszednie oprócz soboty po Mszach wieczornych.

2.     Taca dzisiejsza  przeznczona na budowę kościoła. Bóg zapłać.

3.     W czwartki zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.

4.     Dzisiaj  zapraszamy na adorację w intencji naszego miasta od 20.00 do 21.00.

5.     Od  Niedzieli rozpoczynamy cykl przygotowań do I Komunii  Św. w naszej Parafii na Mszach o godz. 12.30.

6.     Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkania: Grupa Młodsza (kl.7) w poniedziałek po Mszy wieczornej a Grupa Starsza (kl. 8 i 3 Gim.) we wtorek po Mszy wieczornej.

7.     Wszystkich Podopiecznych CARITAS naszej Parafii  objętych pomocą Unijną zapraszamy we wtorek na Msze wieczorną i po odbiór produktów po Mszy wieczornej.

8.     Akcja katolicka zaprasza na XVII Przegląd Piosenki Religijnej CECYLIADA 24 i 25 listopada do Sali sportowej byłego Gimnazjum nr 2 we Wschowie od godz.14.00.

9.     27 listopada we wtorek na godzinę 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na prelekcję Pani Dyrektor Ziemi Wschowskiej Marty Małkus na temat _ Wschowa – Miasto Pani.

10.         Nasza Parafia organizuje  Pielgrzymkę samolotową do Portugalii w drugiej połowie lipca 2019 r. Informacje i zgłoszenia  w ksiegarni Św. Antoniego we Wschowie do końca lutego 2019 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Tel. Kontaktowy: 604 632 782 Ks. Krzysztof.

11.    Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna, kalendarze na nowy rok jednokartkowe po 2 zł, wielokartkowe po 5 zł.. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.    Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

13.    Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać