XXXI NIEDXZIELA ZWYKŁA B

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.11.04.

.

XXXI NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

1.     Dziękujemy za ofiary złożone 1 listopada, na cmentarzu parafialnym, przeznaczone na utrzymanie cmentarza parafialnego.

2.     Zapraszamy na nabożeństwo Wypominkowe :  w Niedzielę o godz. 17.00 w dni powszednie oprócz soboty po Mszach wieczornych.

3.     Harcerze Hufca Wschowa ZHP zapraszają na widowisko historyczne przygotowane z okazji 100-lecia Niepodległości Polski. Przedstawienie „Vivat Niepodległa” odbędzie się w sobotę 10 listopada o godz. 17.15 w naszej świątyni.

4.     Powiatowe obchody dnia niepodległości rozpoczną się Mszą o godz. 13:00 we Farze, po Mszy przejście pod pomnik na cmentarz parafialny.

5.     Towarzystwo Przyjaciół Staszica zaprasza za MARSZ  NIEPODLEGŁOŚCI    11.11.o godz. 11.00 ze Szlaku Bluszczowego pod I Zespół Szkół we Wschowie. Szczegóły na plakacie.

6.     W przyszłą Niedzielę będzie po Mszach zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie.

7.     W poniedziałki po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego  na plebanii.

8.     Dzisiaj zapraszamy na Mszę wieczorną Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych i Wszystkich chętnych, po Mszy adoracja z błogosławieństwem.

9.     I Diecezjalne Spotkanie Kobiet  odbędzie się 24 listopada br. w Parafii pw. św. Wawrzyńca w Babimoście. Gościem spotkania będzie dr Anna Saj. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

10.         Parafia Św. Jadwigi królowej we Wschowie organizuje  Pielgrzymkę samolotową do Portugalii w drugiej połowie lipca 2019 r. Informacje i zgłoszenia do końca lutego 2019 r. koszt ok. 3500. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Tel. Kontaktowy: 604 632 782 Ks. Krzysztof.

11.                       Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna, kalendarze na nowy rok jednokartkowe po 2 zł, wielokartkowe po 5 zł.. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.                       Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za utrzymanie w czystości  za wystrój. Bóg zapłać.

13.                       Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!