xxx niedziela zwykła b

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.10 28.

.

XXX NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

1.     Zapraszamy na Październikowe Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii. W Poniedziałki serdecznie zapraszamy do prowadzenia Różańca Dzieci i Młodzież o godz. 17.00.   W  pozostałe dni Nabożeństwo rozpoczynamy wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.  W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic Różańca o godz. 17.00 a po Mszy wieczornej na Nauki przed Chrztem dziecka dla Rodziców i Chrzestnych, którzy po raz pierwszy będą uczestniczyć w obrzędzie Chrztu. Nauki Przed chrztem we Wschowie  będą w naszej Parafii w 1 sobotę miesiąca , w Farze w 2 sobotę a w Klasztorze w 3 sobotę miesiąca  o godz.19.00.

2.     Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby misyjne, a po Mszach zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu.

3.     W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego  na plebanii.

4.     We wtorek 30 października po Mszy wieczornej zapraszamy na  spotkanie z Ks. Sławomirem Kostrzewą pod hasłem: Rodzić Jezusa w życiu osób które Go już dawno  w sercu uśmierciły”

5.     W  czwartek 1 listopada nie będzie Adoracji.

6.       W środę zapraszamy na spotkanie ze świętymi – Bal Wszystkich Świętych. Wyjście z pod Fary ok. 18:45, idziemy w stronę klasztoru gdzie dołączą się uczestnicy z klasztoru, ok. 19:00 rozpoczniemy Bal w kościele św. Jadwigi. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału i przebranie się wyłącznie w stroje świętych, błogosławionych i aniołów. W planie Balu modlitwa, muzyka, rozdanie Oskarów – aniołów za najpiękniejsze stroje w różnych kategoriach wiekowych, konkurs wiedzy o świętych, procesja z lampionami, świecami, zniczami które przynosimy ze sobą.

7.       - 1 listopada Msze święte na cmentarzach we Wschowie będą:

·     na cmentarzu komunalnym o godz. 11:00,

8.       ·     na cmentarzu parafialnym z odsłonięciem pomnika o godz. 13:00, taca przeznaczona jest na utrzymanie cmentarza. O 12:30 procesja z modlitwami za zmarłych na cmentarzu.

9.     Msze Św. w naszej Parafii w  Uroczystość Wszystkich Świętych będą w następującym porządku: o godz. 8.00. i 18.00. Msza Św.  zamówiona w naszej Parafii o godz.11.00 będzie odprawiona na Cmentarzu Komunalnym o godz.11.00.  Nie będzie w naszym kościele Mszy o 11.00 i 12.30.

10.W dzień Zaduszny 2 listopada zapraszamy wszystkich chętnych na procesję na Cmentarz komunalny po Mszy wieczornej. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00 do 18.00.

11.Od 1 do 8 listopada możemy codziennie zyskać i ofiarować za zmarłych jeden odpust zupełny, warunek: stan Łaski Uświęcającej, Komunia Św. nawiedzenie cmentarza i modlitwa w intencjach,  które wyznaczył Ojciec Święty.

12.Odwiedziny Chorych  będą w Piątek Ks. Proboszcz w  sobotę Ks. Adam od 8.30.

13. W przyszłą Niedzielę zapraszamy na Mszę wieczorna Małżeństwa, Rodziny, narzeczonych i Wszystkich chętnych, po Mszy adoracja z błogosławieństwem.

14.I Diecezjalne Spotkanie Kobiet oraz „Magnificat – Posługa Kobiet Katolickich” odbędzie się 24 listopada br. w Parafii pw. św. Wawrzyńca w Babimoście. Gościem spotkania będzie dr Anna Saj. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

15.Parafia Św. Jadwigi królowej we Wschowie organizuje  Pielgrzymkę samolotową do Portugalii w drugiej połowie lipca 2019 r. Informacje i zgłoszenia do końca lutego 2019 r. koszt ok. 3500. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Tel. Kontaktowy: 604 632 782 Ks. Krzysztof.

16.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, kalendarze na nowy rok jednokartkowe po 2 zł, wielokartkowe po 5 zł.. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

17.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za wystrój. Bóg zapłać.

18.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!