XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA B

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.09 16.

XXIII  NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

1.     Taca dzisiejsza będzie przeznaczona na budowę kościoła. Bóg zapłać. Po Mszach św. będzie jeszcze  zbiórka ofiar do puszek na  K.U.L.

2.     W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego  na plebanii.

3.     W czwartki zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od 20.00-21.00.

4.     Młodzież klas siódmych i ósmych wraz z Rodzicami zapraszamy dzisiaj  na spotkanie organizacyjne w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania na Mszę o godz. 18.00 i spotkanie po Mszy.

5.     Rozpoczynamy zapisy dzieci klas trzecich podstawowych do I  Komunii Św. będą trwały do końca października po Mszach wieczornych.

6.     19 września, w godzinach od 9.00 do 12.00 w auli I Zespołu Szkół będzie można oddać krew.Zapraszamy krwiodawców oraz osoby, które chcą się przyłączyć do tego szlachetnego grona i wspomóc chorych w powrocie do zdrowia

7.     W Rokitnie od 12 do 14 października br. odbędą się rekolekcje dla małżeństw, tzw.: DIALOG WE DWOJE. Jest to cykl spotkań konferencyjno-warsztatowych prowadzonych przez pary małżeńskie i kapłana na temat dobrej komunikacji. Jest to nieoceniona pomoc dla pragnących wzmocnić więzi małżeńskie. Informacja i zgłoszenia pod nr tel. 505 148 541.

8.     Organizujemy wyjazd do Rokitna na Pielgrzymkę Róż Różańcowych na sobotę  6 października. Koszt ok. 35 zł. Zapisy do przyszłej Niedzieli

9.     Przygotowujemy się do festynu Parafialnego na 4 sobotę września. Organizujemy zbieranie fantów na  festyn i zapraszamy do przynoszenia fantów po Mszach wieczornych do zakrystii. Będzie kiermasz książek  używanych i nowych, które można przynosić po Mszach do zakrystii. Potrzebujemy też warzyw do bigosu i warzyw na gorąco. Spis produktów potrzebnych jest na  tablicy ogłoszeń, jeżeli ktoś może wesprzeć i przynieść warzywa to prosimy o dostarczenie warzyw do czwartku wieczorem. Parafian prosimy też gorąco o upieczenie i przyniesienie ciasta.

10.                       Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za wystrój. Bóg zapłać.

12.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

13.Diecezjalne Studium Organistowskie rozpoczyna kolejny rok nauczania. Wszystkich chętnych, uzdolnionych muzycznie, którzy pragnęliby zdobyć wykształcenie muzyczne jako organiści posługujący w Kościele, zapraszamy do DSO. Wstępne przesłuchania odbędą się dnia 29 września 2018 roku o godz. 10:00 w Instytucie Filozoficzno-Teologicznym im. Edyty Stein w Zielonej Górze. Wszelkie informacje można otrzymać pod numerem telefonu: 720 368 455.