XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA B

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.09 09.

XXIII  NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

1.     Taca w przyszłą Niedzielę będzie przeznaczona na budowę kościoła. Bóg zapłać.  Za tydzień po Mszach św. będzie zbiórka ofiar do puszek na  K.U.L.

2.     W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego  na plebanii.

3.     W czwartki zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od 20.00-21.00.

4.     Dzisiaj  zapraszamy  klasy trzecie Gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania na Mszę o godz. 18.00 i spotkanie po Mszy wieczornej.

5.     Młodzież klas siódmych i ósmych wraz z Rodzicami zapraszamy na spotkanie organizacyjne w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania w Niedzielę 16 września na Mszę godz. 18.00 i spotkanie po Mszy.

6.     Wspólnota Odnowy w Duchu Św. przy Klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia w  środę.  Początek o godz. 18.00.

7.     Uprzejmie informujemy, że intencje mszalne można zamawiać po każdej Mszy Św., niekoniecznie trzeba czekać na dyżur w kancelarii.

8.     Przygotowujemy się do festynu Parafialnego na 4 sobotę września. Organizujemy zbieranie fantów na  festyn i zapraszamy do przynoszenia fantów po Mszach wieczornych do zakrystii.

9.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni za wystrój. Bóg zapłać.

11.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!