XX NIEDZIELA ZWYKŁA B

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.08.19.

XX  NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

1.     Dzisiaj  taca przeznaczona  na budowę kościoła. Bóg zapłać.

2.     W przyszłą Niedziele 26 sierpnia  Uroczystość  N.M.P. Częstochowskiej i pielgrzymka Pszczelarzy do Rokitna

3.     Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu ogłasza nabór na studia ofiarując 30 bezpłatnych miejsc  dla Maturzystów. Informacje pod nr. (65) 610 72 00 lub adresem: www.wsksim.edu.pl. Zgłoszenia do końca sierpnia

4.     Ojcowie Franciszkanie zapraszają na I Odpust ku czci M.B. Pani Wschowskiej poprzedzony nowenną i rekolekcjami. Nowenna od 24 sierpnia do 1 września, rekolekcje od 30 sierpnia do 1 września. Szczegóły na plakatach.

5.     Planujemy festyn Parafialny na 4 sobotę września. Organizujemy zbieranie fantów na loterię na festynie i zapraszamy do przynoszenia fantów po Mszach wieczornych do zakrystii.

6.     Kontynuujemy akcję Caritas  pod hasłem „Z uśmiechem do szkoły”. Zbiórka przyborów szkolnych będzie odbywała się w przedsionku naszej świątyni od   1 sierpnia  do końca sierpnia. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie dzieci Rodzin najuboższych.

7.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

9.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!