XVII NIEDZIELA ZWYKŁA B.

pj.wschowa.net.pl                                               Wschowa   2018.07.29

XVII  NIEDZIELA   ZWYKŁA ROKU  B

1.     Dzisiaj możemy wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką zbieraną do puszek.

2.     W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi  codziennie  przed Mszą wieczorną, a w piątek od 16.30. do 18.00. Odwiedziny Chorych w piątek od 8.30.

3.      W czwartek  2 sierpnia można uzyskać odpust zupełny tzw. Porcjunkuli . Warunki : spowiedź. Komunia Św. i modlitwa w intencjach Papieża oraz nawiedzenie  jakiegokolwiek kościoła..

4.     W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe o 17.00. a po Mszy wieczornej na kolejne nauki przed chrztem,

5.     Planujemy festyn Parafialny na 4 sobotę września. Organizujemy zbieranie fantów na loterię na festynie i zapraszamy do przynoszenia fantów po Mszach wieczornych do zakrystii.

6.      Rozpoczynamy akcję Caritas  pod hasłem „Z uśmiechem do szkoły”. Zbiórka przyborów szkolnych będzie odbywała się w przedsionku naszej świątyni od   1 sierpnia  do końca sierpnia. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie dzieci Rodzin najuboższych.

7.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8.     Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

9.     Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!