Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XII NIEDZIELA ZWYKŁA B

pj.wschowa.net.pl                                                   Wschowa   2018.06.24.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XII  NIEDZIELA Z WYKŁA ROKU  B

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy Św. wieczornej, w Niedziele o godz. 17.30.

2.      Dzisiaj będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką zbieraną do puszek po Mszach Św.

3.      Taca dzisiejsza  przeznaczona będzie na Pomnik upamiętniający odzyskanie Niepodległości, który stanie z woli ks. Bpa Ordynariusza  jako dar trzech Parafii na cmentarzu Parafialnym.

4.      Od lipca przez czas wakacji nie będzie Mszy porannych w tygodniu o godz. 7.00  i Mszy w Niedziele o 12.30. i o 18.00. Będzie Msza Św. o godz. 20.00.

5.      2 lipca wyruszy Jubileuszowa 35 piesza pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników. Pielgrzymi będą nocować we Wschowie z 3/4 lipca. Chętnych do podjęcia pielgrzymów na nocleg prosimy o zgłoszenie do zakrystii. Zapisy Pielgrzymów Duchowych w zakrystii.

6.      Zapowiedzieli się Pielgrzymi Rowerowi ze Szczecina do Częstochowy na 5 lipca na godz. 13.00 w liczbie 230 osób. Parafian chętnych do podjęcia Pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

7.      W piątek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.  Dzień imienin Ks. Piotra.  Msza Św. wieczorna w piątek będzie w intencji Ks. Piotra. Zapraszamy serdecznie. W tę Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8.      Dekretem Ks. Bpa Ordynariusza Ks. Piotr z dniem 25 sierpnia zostaje przeniesiony z naszej Parafii do pracy w Żarach do Parafii Wniebowzięcia NMP. Natomiast z tej Parafii w Żąrach do naszej Parafii przychodzi ks. Adam Żygadło.  Msza Św. imieninowa  Ks. Piotra w piątek, będzie jednocześnie  Mszą Św. pożegnalną Ks. Piotra. Wszystkich, którzy pragną złożyć życzenia imieninowe i podziękować Ks. Piotrowi za pracę  w naszej Parafii serdecznie na tę Mszę Św. zapraszamy.

9.      Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzinie Państwa Topa za ufundowanie i wykonanie oświetlenie krzyża w prezbiterium.

10.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni. Dziękujemy Parafiankom, które wyplewiły trawę wokół naszej świątyni.

12.Jest ofiarowana specjalistyczna  używana wanna dla osób Chorych z otwieranym bokiem. Informacje w zakrystii.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

 

 

 

 

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.