Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XI NIEDZIELA ZWYKŁA B

 

 

wschowa.net.pl                                                   Wschowa   2018.06.17.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XI  NIEDZIELA Z WYKŁA ROKU  B

 

1.      Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy Św. wieczornej, w Niedziele o godz. 17.00.

2.      Taca dzisiejsza przeznaczona na budowę kościoła.

3.      W przyszłą Niedzielę będziemy mogli wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką.

4.      Taca w ostatnią Niedziele czerwca przeznaczona będzie na Pomnik upamiętniający odzyskanie Niepodległości, który stanie z woli ks. Bpa Ordynariusza  jako dar trzech Parafii na cmentarzu Parafialnym.

5.      W poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, głównej Patronki naszej diecezji i 29 rocznica koronacji obrazu M.B. Rokitniańskiej.

6.      W czwartek zapraszamy na Mszę Św. wieczorną na zakończenie roku katechetycznego, zapraszamy uczniów, nauczycieli katechetów wszystkich naszych szkół. Okazja do spowiedzi na zakończenie roku od godz. 17.00.

7.      2 lipca wyruszy Jubileuszowa 35 piesza pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów będzie w piątek o godz. 19:00 w kościele  Farnym. Pielgrzymi będą nocować we Wschowie z 3/4 lipca. Chętnych do podjęcia pielgrzymów na nocleg prosimy o zgłoszenie do zakrystii.

8.      W sobotę o godz. 12:00 z Fary, a o 12:15 z pod kościoła św. Jadwigi, wyruszy 10 jubileuszowa piesza pielgrzymka do Wielenia na odpust Matki Bożej, którą zakończymy Mszą świętą o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału we wspólnym pielgrzymowaniu, zapisy w Farze.

9.      Zapowiedzieli się Pielgrzymi Rowerowi ze Szczecina do Częstochowy na 5 lipca na godz. 13.00 w liczbie 230 osób. Parafian chętnych do podjęcia Pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

10.Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie od 30.06 do 7.07.Szczegóły na plakacie

11.Organizowane jest duchowe oblężenie Jasnej Góry przez mężczyzn 23 czerwca. Zapisy na pielgrzymkę u O. Franciszkanów. Szczegóły na plakacie.

12.Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy Klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia w środę 20 czerwca. Początek Msza Św. o  godz. 18.00 .

13.O. Franciszkanie dziękują   ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się, by inicjatywa o nazwie JEDNO MIASTO W JEDNYM DUCHU udało się i przebiegło w tak pięknym klimacie modlitwy i wspólnego trwania. Zapraszają wszystkich dobroczyńców i tych, którzy brali czynny udział na Mszę św. dziękczynną 27 czerwca do kościoła Franciszkanów na 18.00.

14.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

15.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

16.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.