Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

IX NIEDZIELA ZWYKŁA B

 

 

pj.wschowa.net.pl                                                   Wschowa   2018.06.03.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

IX  NIEDZIELA Z WYKŁA ROKU  B

 

1.     Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy Św. wieczornej, w Niedziele o godz. 17.00. Przez czas Oktawy zapraszamy na procesje Eucharystyczne po Mszy wieczornej.

2.     Dzisiaj zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3.     Za tydzień zbiórka do puszek na K.U.L.

4.     W piątek Uroczystość Naśjw. Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje  wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Zapraszamy na Mszę wieczorną i procesję po Mszy Św.

5.     W przyszłą  Niedzielę będziemy przeżywali Odpust Parafialny ku czci Św. Jadwigi Królowej na Mszy o 12.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich na to świętowanie a dzieci zapraszamy do  sypania kwiatów w procesji wokół kościoła.

6.     W czwartek 7 czerwca zapraszamy mężczyzn do Domu Serca na  drugi wykład pt. „ Źródło mocy”

7.     Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony Młodzieży naszej Parafii na Mszy Św. o godz. 17.00 w kościele Św. Stanisława Bpa. i Mka  dnia  12 czerwca. Próby dla młodzieży do Bierzmowania rozpoczną się w Farze   8 czerwca o godz. 19.00, 9 czerwca o godz. 12.00 oraz  11 czerwca próba generalna ze świadkami. O godz. 19.00. spowiedź dla bierzmowanych i świadków a po spowiedzi próba generalna.

8.     W tym tygodniu przypada I czwartek  miesiąca. Odwiedziny Chorych:

       ks. Piotr w czwartek od 8.30.

9.     Zapowiedzieli się Pielgrzymi Rowerowi ze Szczecina do Częstochowy na 5 lipca na godz. 13.00 w liczbie 230 osób. Parafianie chętni do podjęcia Pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

10.Organizowana jest Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników od 2do 12 lipca. Szczegóły zapisów podane na plakatach.

11.                       Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

W czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała i świętowanie na rynku naszego miasta. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspólnego świętowania bardzo serdecznie dziękujemy. Wszystkim Grupom Parafialnym za pomoc w obsłudze tego świętowania, upieczenie ciasta  i świadectwo wiary. Policji za zabezpieczenie trasy procesji, Rodzicom i dzieciom za sypanie kwiatów i obecność, młodzieży i dorosłym za niesienie ferettronów , figur i sztandarów, Panom Strażakom, Dyrekcji CKiR we Wschowie oraz Panu Zbigniewowi Iłowskiemu za nagłośnienie procesji, Panu Tadeuszowi Andrysowi z użyczenie transportu do nagłośnienia.  Rodzinom które przygotowały ołtarze: Państwu :Małuckim, Strzałkowskim, Chorosteckim, Rękoś oraz Buras, Olszuk, Glumińskim, Kasperczak . Bóg  zapłać.

 

                      

 

 


Copyright © 2013. All Rights Reserved.