Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ ROK B

wschowa.net.pl                                                   Wschowa   2018.20.27.

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIETEJ

 

1.     Zapraszamy na nabożeństwa majowe do środy po Mszy Św. wieczornej, również do środy zapraszamy na Apele Jasnogórskie o 20.30 do 21.00.

2.     W czwartek przypada  Uroczystość Bożego Ciała. Procesja wyruszy z naszego kościoła po Mszy o godz. 10.00 ulicami: Osiedle . Wolsztyńska Niepodległości , Westerplatte ,Kilińskiego zakończenie na rynku naszego miasta. Ołtarze będą przy przychodni i przy krzyżu na ul. Wolsztyńskiej. Prosimy o przystrojenie okien naszych domów. Ofiary na kwiaty do ołtarzy będą zbierane dzisiaj po Mszach Św. Próba sypania kwiatów będzie w naszej Parafii we wtorek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i same i wraz z Rodzicami. Prosimy o przynoszenie kwiatów do sypania na Boże Ciało. Osoba, która zamówiła Mszę na Boże Ciało o godz. 11.00 proszona jest o kontaktPanów  Strażaków prosimy do niesienia Obrazu Św. Jadwigi Królowej i baldachimu.

3.     W Boże Ciało  od godz. 15.00 na Rynku naszego miasta zapraszamy do świętowania w Festynie Rodzinnym. Zapraszamy  dzieci, młodzież i dorosłych. Będzie czas na modlitwę i uwielbienie Boga, czas na zabawę, czas na posiłek. Zapraszamy serdecznie. Parafian prosimy o upieczenie ciasta na to świętowanie, ciasto można przynosić do Domu Serca w środę  pod wieczór lub bezpośrednio po Mszy wieczornej.

4.     W związku ze wspólnym świętowaniem w Czwartek nie będzie w naszym kościele Adoracji. Zapraszamy na Rynek naszego miasta.

5.     Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony Młodzieży naszej parafii na Mszy Św. o godz. 17.00 w kościele Św. Stanisława Bpa. i Mka. dnia  12 czerwca. Próby dla młodzieży do Bierzmowania rozpoczną się w czerwcu.

6.     W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja odo spowiedzi w piątek od 16.00 , szczególnie zapraszamy Dzieci które przystąpiły do I komunii Św. tym roku. Odwiedziny Chorych: Proboszcz w piątek od 8.30.  ks. Piotr w czwartek 7 czerwca od 8.30.

7.     W piątek rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy wieczornej.

8.     W sobotę Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00. a po Mszy wieczornej na nauki przed chrztem.

9.     Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

11.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

12.                       Kurs przedmałżeński będzie w naszej Parafii od 2 do 9 czerwca o  19.30.

                    

                   


Copyright © 2013. All Rights Reserved.