Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

III NIEDZIELA WIELKANOCNA B

 

 

pj.wschowa.net.pl                                                   Wschowa   2018.04.15.

.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

III NIEDZIELA  WIELKANOCNA

 

1.      Rozpoczynamy  Tydzień Biblijny. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

2.      Taca dzisiejsza przeznaczona jest na budowę kościoła. Bóg zapłać.

3.      W środę zapraszamy do czytania Pisma Świętego od rana po Mszy o godz. 7.00 do Mszy  wieczornej. . Od Dziejów Apostolskich przez cały dzień do Mszy wieczornej. Czytania trwałoby przez pół godziny by można było też zyskać Odpust Zupełny za czytanie Słowa Bożego. Chętnych do czytania prosimy o wpisywanie się na listę czytających w odpowiednich godzinach w zakrystii .

4.      Młodzież klas trzecich Gimnazjum zapraszamy na spotkanie w ramach przygotowania do Bierzmowania dzisiaj na  godzinę 16.00 do kościoła i po spotkaniu w kościele na spotkanie w grupach na plebanii.

5.      Dnia 18 kwietnia o godz. 18.00 w kościele Parafialnym p.w. Św. Stanisława B.M. zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki Marii i wszystkich którzy zginęli w katastrofie  pod Smoleńskiem.

6.      Spotkanie z protetykiem słuchu odbędzie siędnia 18 kwietnia w środę  po Mszy wieczornej o godzinie 19:00 na plebanii. Szczegóły na plakatach.

7.      Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

8.      Parafia Ą. Stanisława Bpa  organizuje pielgrzymkę do Wilna 25-29 czerwca. Szczegóły na plakacie

9.      Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

11.Organizowany jest wyjazd samochodami w Bieszczady od 4 do 13. sierpnia. Szczegóły na plakatach.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.