Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

II NIEDZIELA WLKN. MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

 

pj.wschowa.net.pl                                                   Wschowa   2018.04.08.

.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

1.      Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj   zapraszamy do naszego kościoła na godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego wraz z uwielbieniem które przygotuje i poprowadzi Zespół Ewangelizacyjny HAIRETE. 

2.      W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w czasie  Mszy wieczornej możemy się włączyć w Duchową Adopcję dziecka poczętego a jeszcze nie narodzonego. Po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

3.      Młodzież klas trzecich Gimnazjum zapraszamy na spotkanie w ramach przygotowania do Bierzmowania w przyszłą Niedzielę 15 kwietnia  na godzinę 16.00 do kościoła i po spotkaniu w kościele na spotkanie w grupach na plebanii.

4.      Wspólnota Odnowy przy klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia w środę  11.04. Początek Msza o godz. 18.00.

5.      Dnia 18 kwietnia o godz. 18.00 w kościele Parafialnym p.w. Św. Stanisława B.M. zostanie odprawiona Mszą Św. w intencji Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Jego Małżonki Marii i wszystkich którzy zginęli w katastrofie  pod Smoleńskiem.

6.      W Szkole Podstawowej w Przyczynie Górnej rozpoczyna swą działalność 55 Drużyna Starszoharcerska.Zapraszamy wszystkich chętnych od 4 klasy wzwyż na zbiórki drużyny we wtorki od godziny 17.00 do 18.30.

7.      Spotkanie z protetykiem słuchu odbędzie siędnia 18 kwietnia w środę  po Mszy wieczornej o godzinie 19:00 na plebanii. Szczegóły na plakatach.

8.      Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

9.      Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna .  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

11.Organizowany jest wyjazd samochodami w Bieszczady od 4 do 13. sierpnia. Szczegóły na plakatach.


Copyright © 2013. All Rights Reserved.