I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU ROKU B

p.j.wschowa.net.pl                                                     Wschowa   2018.02.18

I  NIEDZIELA  WIELKIEGO  POSTU  B

1.     Taca  dzisiejsza  przeznaczona jest na budowę kościoła.

2.     W przyszłą Niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek na cele Misyjne.

3.     W poniedziałek nie będzie Kręgu Biblijnego .

4.     We wtorek modlitwę różańcową przed Mszą wieczorną  poprowadzi Wspólnota Żon a po Mszy wieczornej Adorację Najświętszego Sakramentu.

5.     W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 17.00 – dla dzieci, o 18.30 – dla młodzieży  i dorosłych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00.

6.     W czwartki  Adoracja Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00.

7.     W sobotę zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji naszego Miasta do Kościoła Farnego o godz. 20.00. Szczegóły na plakacie.

8.     Serdecznie dziękujemy Parafianom Paniom i Panom, którzy przyszli do rozładowania ławek i umycia ich  za poświęcony czas i wysiłek przy wynoszeniu starych i wnoszeniu i umyciu  nowych.

9.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni. Bóg zapłać.

10.                       Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

11.Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę i przy innej okazji