V NIEDZXIELA ZWYKŁA ROKU B

wschowa.net.pl                                                     Wschowa   2018.02.03.

V  NIEDZIELA  ZWYKŁA  B

1.     Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na dodatkową Mszę Św. o godz. 19.30. Małżeństwa, narzeczonych , wszystkich chętnych.

2.     W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzili Światowy Dzień Chorego wspomnienie M.B. z Lourdes. Po Mszach będzie zbiórka do puszek na hospicja.

3.     W poniedziałki po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego na plebani. Na te spotkania zapraszamy osoby dorosłe przygotowujące się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

4.     W środę zapraszamy na  czwarte spotkanie Rady Parafialnej i  Zespołu Synodalnego na plebani o godz. 19.15

5.     Wspólnota odnowy w Duchu Św. przy Klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia we środę . Początek Msza Ś. godz. 18.00

6.     Dnia 15 lutego w czwartek zapraszamy do Sali widowiskowej w CKiR we Wschowie na film Grzegorza Brauna pt: „ Luter i rewolucja protestancka”. W filmie wypowiadają się znawcy tematu z 9 państw. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

7.     Pary małżeńskie niezależnie od wieku, światopoglądu, wyznania, stażu małżeńskiego oraz skali dzielących ich problemów, zapraszamy narekolekcje „SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE – DIALOG WE DWOJE”. Rekolekcje odbędąsię w dniach 9-11 lutego b.r. w domu rekolekcyjnym w Rokitnie.  Informacje i zapisy pod nr tel. 601965737.

8.     Bardzo serdecznie dziękujemy za sprzątanie świątyni. Bóg zapłać.

9.     Do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę i przy innej okazji