XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

Wschowa   2017.11.05.

.

XXXI  NIEDZIELA  ZWYKŁA   ROK A

1.     Nabożeństwo wspominkowe dzisiaj o godz. 17.00. W tygodniu po Mszy wieczornej do piątku włącznie.

2.     W sobotę 11 listopada przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszamy na Mszę Św. w sobotę o godz. 14.00 w intencji Ojczyzny. Jest to Msza zamówiona przez Urząd Miasta i Gminy Wschowa. W kościele Farnym Msza za Ojczyznę jest o godz. 11.00.

3.     W przyszłą Niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

4.     Młodzież klas trzecich Gimnazjum zapraszamy w przyszłą Niedzielę na Mszę wieczorną i spotkanie po Mszy w kościele.

5.     W poniedziałki po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego na plebani. Na te spotkania zapraszamy osoby dorosłe przygotowujące się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

6.     W środę zapraszamy na  drugie spotkanie Rady Parafialnej i  Zespołu Synodalnego na plebani o godz. 19.30.

7.     Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym przy Klasztorze Ojców  Franciszkanów zaprasza na Wieczór Uwielbienia w środę 8.11. Początek godz. 18.00.

8.     W czwartki zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00 do 21.00 do naszego kościoła.

9.     Dzisiaj zapraszamy na Mszę Św. dodatkową o 19.30. Małżeństwa, Rodziny , Narzeczonych, wszystkich chętnych.

10.W tę środę można uzyskać porady prawne w naszej kancelarii.

11.Można wpisać się na listę pod projektem o ratowaniu życia dzieci poczętych a zagrożonych podejrzeniem o niepełnosprawność.

12.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni. Bóg zapłać.

13.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna. Są nowe kalendarze na 2018 rok w cenie 2 i 5 zł.

14.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

Administracja Cmentarza Parafialnego we Wschowie (tzw. stary cmentarz) informuje, że w tygodniu zostaną oznaczone groby nieopłacone i do likwidacji. Bardzo prosimy osoby dzierżawiące miejsca pochówku na naszym cmentarzu o uregulowanie zaległości w Biurze Administracji przy Placu Farnym 2 we Wschowie."