XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

Wschowa   2017.10.01.

.

XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA   ROK A

1.     Dzisiaj zapraszamy na dodatkowa Mszę o godz. 19.30. Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych i Wszystkich chętnych.

2.     Zapraszamy na Październikowe Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii. W Poniedziałki serdecznie zapraszamy do prowadzenia Różańca Dzieci i Młodzież o godz. 17.00.   W  pozostałe dni Nabożeństwo rozpoczynamy wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. w Niedziele nabożeństwa o godz.17.00.

3.     W Najbliższą I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00, potem medytacja na temat jednej z tajemnic różańca,  o godz. 18.00 Msza Św. Po Mszy wieczornej Nauki dla Rodziców i Chrzestnych, którzy po raz pierwszy będą chrzcić  dzieci w naszej parafii.

4.     W poniedziałki zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy wieczornej na plebani.

5.     W tym  tygodniu przypada I czwartek , piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 16.00 do 18.00. Odwiedziny Chorych Ks. Piotr w czwartek od 11.00 , Proboszcz w piątek od 8.30.

6.     W czwartki zapraszamy na Adoracje Najświętszego  Sakramentu o godz. 20.00 do 21.00 do naszego kościoła.

7.     Organizowany jest wyjazd autobusem 7 października na modlitwę różańcową na granicę kraju. Wyjazd będzie do Łęknicy o godz. 6.00, powrót ok. 19.00 koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii. Są 4 miejsca

8.     Można wpisać się na listę pod projektem o ratowaniu życia dzieci poczętych a zagrożonych podejrzeniem o niepełnosprawność.. Potrzebne dane: Imię, nazwisko adres, PESEL, pełna nazwa miejscowości.

9.     Dzisiaj możemy wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką. Bóg zapłać.

10.Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt.: Jak piękny świat stworzył Bóg:. Szczegóły na plakatach.

11.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni. Bóg zapłać.

12.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna. Są nowe kalendarze na 2018 rok w cenie 2 i 5 zł.

13.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

Rada Parafialna – PARAFIALNY ZESPÓŁ SYNODALNY

Spotkanie w środę  o 19.10 na plebani