XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

Wschowa   2017.09.09.

.

XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA   ROK A

1.     Taca  w przyszłą Niedzielę przeznaczona będzie na budowę kościoła.

2.     Na  Msze Św.  o 12.30 zapraszamy Rodziców i Dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej Parafii. Po Mszy spotkanie dla Dzieci i Rodziców w kościele.

3.     Dzisiaj  zapraszamy na spotkanie  klasy trzecie Gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania po Mszy wieczornej.

4.     W poniedziałki zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego na plebani po Mszy wieczornej wszystkich chętnych.

5.     W środę 13 października Nabożeństwo Fatimskie w kościele Farnym i procesja po Mszy o godz. 18.00. Zapraszamy serdecznie.

6.     W czwartki zapraszamy na Adoracje Najświętszego  Sakramentu o godz. 20.00 do 21.00 do naszego kościoła.

7.     W czwartek Święto podwyższenia Krzyża. Odpust w Szlichtyngowej

8.     W przyszłą Niedzielę puszka na KUL.

9.     Planujemy festyn Parafialny na 16 września. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Parafian prosimy serdecznie  o upieczenie i przyniesienie ciasta w sobotę od rana, będzie bigos, wyroby wędliniarskie, pierogi zupa gulaszowa, kawa, herbata, napoje, zapraszamy chętnych do śpiewania z przyniesionych ze sobą podkładów muzycznych, będzie loteria. Do wygrania jest rower. Rozpoczniemy występem  Młodzieżowej Orkiestry Dętej i Mażoretek. Gdyby ktoś miał do oddania ciekawe drobiazgi nadające się  na fanty do loterii, prosimy o przyniesienie na plebanię.

10.W przyszła Niedziele o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Orkiestry Kameralnej Le Quattro Stagioni pod batutą Tadeusza Żmijewskiego. W programie utwory muzyki klasycznej. Ofiary złożone po koncercie przeznaczamy na budowę kościoła.

11.Wspólnota modlitewna Odnowy Duchu Świętym, przy klasztorze O. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia z modlitwa o uzdrowienie w środę 13 września od godz. 18.00. Szczegóły na plakatach.

12.Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt.: Jak piękny świat stworzył Bóg:. Szczegóły na plakatach.

13.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni. Bóg zapłać.

14.Na jesień planowana jest kolejna zbiórka elektrozłomu. O szczegółach zbiórki poinformujemy w późniejszym terminie.

15.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna. Są nowe kalendarze na 2018 rok w cenie 2 i 5 zł.

16.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!