XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

Wschowa   2016.09.03.

.

XXII  NIEDZIELA  ZWYKŁA   ROK A

1.     Kończymy akcję Caritas  pod hasłem „Z uśmiechem do szkoły”. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie dzieci Rodzin mniej zamożnych.

2.     od 1 września wracają Msze o godz. 7.00 w tygodniu i 12.30 i 18.00 w Niedzielę.

3.     Od dziś Msze Św.  o 12.30 zapraszamy Rodziców i Dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej Parafii. Po Mszy spotkanie dla Dzieci i Rodziców w kościele.

4.     Dzisiaj I Niedziela miesiąca zapraszamy na dodatkową Mszę o 19.30 Małżeństwa, Rodziny , Narzeczonych i wszystkich chętnych. Po Mszy specjalne błogosławieństwo dla chętnych.

5.     W przyszłą Niedzielę 9 września zapraszamy na spotkanie  klasy trzecie Gimnazjum w ramach przygotowania do bierzmowania po Mszy wieczornej.

6.     We wtorek Msza Św. wieczorna i nabożeństwo ku czci Św. Jadwigi Królowej z ucałowaniem relikwi.

7.     W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Na Msze Św. wieczorną zapraszamy wszystkich Ministrantów , Lektorów, Kandydatów i chętnych do służenia przy ołtarzu wraz z Rodzicami.

8.     W piątek Święto Narodzenia NMP , zwane  MB. Siewnej – Odpust w Siedlnicy.  Poświęcenie ziarna siewnego w Przyczynie Górnej będzie w Niedziele 10 września na Mszy o godz. 9.30.

9.     Planujemy festyn Parafialny na 16 września, osoby chętne do pomocy przy Festynie zapraszamy na spotkanie organizacyjne 4 września w poniedziałek po Mszy wieczornej na plebanię.

10.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni. Bóg zapłać.

11.Na jesień planowana jest kolejna zbiórka elektrozłomu. O szczegółach zbiórki poinformujemy w późniejszym terminie.

12.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, nasza gazetka parafialna. Są nowe kalendarze na 2018 rok w cenie 2 i 5 zł.

13.Zostały wydane cegiełki na odremontowanie Katedry po pożarze w Gorzowie Wlkp. w kwotach: 10, 20, 50.100, 200 zł. Są do nabycia w zakrystii.

14.                       Zachęcamy do obejrzenia wystawy o prześladowaniu Chrześcijan za wiarę na całym świecie.

15.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!