Parafia św. Jadwigi we Wschowie

Szukaj

XII NIEDZIELA ZWYKŁA ROKU A

 

 

www.wschowa.net.pl

                                                                      Wschowa   2016.06.25.

.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

 

XII  NIEDZIELA ZWYKŁA.   ROK A

 

1.      Przez cały czerwiec zapraszamy na Nabożeństwa do Najśw. Serca Pana Jezusa w tygodniu po Mszy wieczornej w Niedziele o godz. 17.00.

2.      Dzisiaj możemy wesprzeć potrzebujących symboliczną złotówką.

3.      W czwartek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza Św.  wieczorna będzie w intencji Ks. Piotra o błg. Boże . potrzebne łaski i opiekę M.B. dla Niego i Jego Rodziny. Po Mszy składamy życzenia.

4.      Organizowana jest  piesza pielgrzymka z Otynia na Jasną Górę od 2 do 12 lipca. Spotkanie organizacyjne dzisiaj  ok. 14:00 w Farze. Pielgrzymi przyjdą do Wschowy 3 lipca w poniedziałek  na Mszę o godz. 18.45. do naszego kościoła.  Po Mszy będą nocować we Wschowie. Osoby, które pragną przyjąć Pielgrzymów na nocleg prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.

5.      Zapowiedzieli się Pielgrzymi Rowerowi ze Szczecina do Częstochowy dnia 6 lipca w czwartek ok. godz. 13.00. w liczbie 250 osób. Rodziny pragnące podjąć pielgrzymów posiłkiem prosimy o zgłaszanie do zakrystii.

6.       W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic o godz. 17.00.  Po Mszy nauki dla Rodziców i Chrzestnych, którzy po raz pierwszy będą chrzcili swoje dziecko lub będą Chrzestnymi.

7.      Organizowana jest pielgrzymka młodzieżowa autokarem z Zielonej Góry  do Zabawy do Sanktuarium Bł. Karoliny , do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej 28-29 lipca .Koszt 30 zł. Szczegóły na plakatach.

8.      W CZASIE WAKACJI NIE BĘDZIE MSZY   W NIEDZIELĘ O 12.30 i 18.00, BĘDZIE NATOMIAST   MSZA  O GODZ. 20.00. w DNI POWSZEDNIE NIE MA Mszy o godz. 7.00.

9.      Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

10.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny, Mały Gość z płytą Arki Noego.

11. Zachęcamy do obejrzenia wystawy o prześladowaniu Chrześcijan za wiarę na całym świecie.

12.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

                         


Copyright © 2013. All Rights Reserved.