UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY śWIĘTEJ ROK A

Wschowa   2016.06.11.

.

UROCZYSTOŚĆ  TRÓJCY  ŚWIETEJ    ROK A

1.      W czwartek Uroczystość Bożego Ciała.  Zapraszamy na wspólną we Wschowie procesję. Początek w Kościele Farnym na Mszy o godz. 10.00. Po Mszy wyruszymy w procesji ulicami naszego miasta do naszego Kościoła. Zakończenie przy kapliczce Św. Jana-Pawła II. Po Procesji Msza w naszym kościele ok. 13.00. Nie będzie u nas Mszy o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkich na Msze  o 10.00 do Fary. Prosimy Grupy Parafialne o niesienie sztandaru  i figur. Do feretronu z Św. Jadwigą zapraszamy Strażaków. Prosimy o przystrojenie okien na trasie procesji.

2.      Próby sypania kwiatów będą we wtorek i środę przy kościele Farnym o godz. 17.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy Dzieci Pierwszokomunijne. Prosimy o przynoszenie kwiatów do sypania na Boże Ciało.

3.      W czwartek w Boże Ciało nie bedzie adoracji o godz. 20.00.

4.      W piątek po Bożym Ciele  udzielona jest dyspensa, można spożywać posiłki mięsne.

5.      Organizowana jest Pielgrzymka szlakiem Św. Jakuba z Leszna do Jakubowa przez Wschowę i Przyczynę Górną. Szczegóły na plakacie.

6.      Wspólnota Modlitewna działająca przy Klasztorze OO. Franciszkanów zaprasza na wieczór uwielbienia w środę 14 czerwca na godz. 18.00. na Mszę Św.  i uwielbienie po Mszy Św.

7.      Taca w przyszłą Niedzielę przeznaczona będzie na budowę naszego kościoła. Bóg zapłać.

8.      Parafia Św. Stanisława Bpa zaprasza na Pielgrzymkę do Wielenia 24 czerwca . Zapisy i informacje w Parafii Św. Stanisława Bpa i M.

9.      Zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą Powołaniową Dekanatu Wschowa do Rokitna 16-18 czerwca. Zapisy i informacje u Ks. Proboszcza z Lginia. Tel. 65 540 03 69

10.Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Klenicką do Częstochowy 2-12 lipca. Zapisy w zakrystii.

11.Organizowany jest Dekanalny wyjazd do Rokitna na 18 czerwca na Uroczystości Diecezjalne. Koszt. 40 zł. Zapisy w zakrystii do czwartku  włącznie.

12.Parafia organizuje pielgrzymkę po Sanktuariach Europy w 2018 roku pod koniec czerwca początek lipca. Zapisy do końca czerwca br. w Parafii i Księgarni Św. Antoniego.

13.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

14.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.

15.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!

16.Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na K.U.L.

17.Znaleziono klucze na Osiedlu Jagiellonów . Do odebrania w zakrystii.