UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO ROK A

Wschowa   2016.05.28.

.

WNIEBOWSTĄPIENIE  PANA  JEZUSA  ROK A

1.     Zapraszamy na Apele Jasnogórskie codziennie od 20.30 .

2.     Dzisiaj możemy wesprzeć potrzebujących symboliczna złotówką.

3.     W przyszłą Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy na Mszę Św. dodatkową o godz. 19.30. Małżeństwa, Rodziny, Narzeczonych i wszystkich chętnych.

4.     Parafia Św. Stanisława Bpa i M. zaprasza na Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę 3 czerwca o godz. 18.00  Msza Św.  i o godz. 19.15 Akatyst do Ducha Świętego

5.     Młodzież klas trzecich Gimnazjum ma próbę przed Bierzmowaniem w przyszłą Niedzielę o godz. 16.30. w kościele .

6.     Dorośli przygotowujący się do Bierzmowania proszeni są o przyjście  na naukę przedmałżeńską  w  poniedziałek na godz. 19.00 do Kościoła. Spotkanie po nauce w kancelarii.

7.     Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej Parafii 29 maja w poniedziałek  o godz. 19.00.

8.     Ksiądz Neoprezbiter Barnaba Dębicki zaprasza serdecznie na spotkanie wszystkie Grupy Parafialne na plebanii w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej.

9.     W środę po Mszy wieczornej spotkanie Komitetów Ołtarzowych na Boże Ciało i wszystkich chętnych do pomocy. Zapraszamy serdecznie.

10.W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00. Zapraszamy Dzieci I Komunijne. Odwiedziny Chorych : Ks. Piotr w czwartek, Proboszcz w piątek od 8.30.

11.Parafia Św. Stanisława Bpa zaprasza na Pielgrzymkę do Wielenia 24 czerwca . Zapisy i informacje w Parafii Św. Stanisława Bpa i M.

12.Zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą Powołaniową Dekanatu Wschowa do Rokitna 16-18 czerwca. Zapisy i informacje u Ks. Proboszcza z Lginia. Tel. 65 540 03 69

13.Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Klenicką do Częstochowy 2-12 lipca. Zapisy w zakrystii.

14.Parafia organizuje pielgrzymkę po Sanktuariach Europy w 2018 roku pod koniec czerwca początek lipca. Zapisy do końca czerwca br. w Parafii i Księgarni Św. Antoniego.

15.Parafia organizuje wyjazd do Lednicy 3 czerwca. Koszt 60. Zapisy w zakrystii.

16.Bardzo dziękujemy za sprzątanie naszej Świątyni.

17.Do nabycia jest Tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

18.Za wszelkie ofiary złożone na tacę, na budowę czy przy innej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać!